Зустріч з письменником Максом Кідруком

Роман «Де немає Бога» вийшов в друк, і вже цього року презентація від самого автора в Черкаському інституті ДВНЗ “Університет банківської справи”!

Цієї осені Макс Кідрук вирушає в тур «101 місто ДНБ» з новим романом «Де немає Бога». У Черкасах зустріч з письменником відбудеться 5 листопада. Черкаський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» отримав чудову нагоду організації зустрічі з письменником задля презентації автором нового роману «Де немає Бога». Зустріч відбудеться 06.11.2018 року о 10:15 год в читальній залі Інституту.

Це буде надзвичайна зустріч з карколомними історіями! Адже Макс Кідрук тривалий час шукав, як прив’язати історію Нової Зеландії до України, і не так давно знайшов на планеті Земля ідеальне місце, яке дуже легко, можна сказати, ідеально лягає в контекст України. Роман «Де немає бога» про сімох уцілілих в авіакатастрофі людей: чотирьох чоловіків, двох жінок і дівчинку.
З нетерпінням чекаємо на зустрічі та розповіді автора про багаж досвіду, з яким кожен із персонажів підійшов до авіакатастрофи, і саме як цей досвід впливає на поведінку героїв під час боротьби за виживання. А вже свою відповідь на усі питання щодо таємничого місця, яке близьке до України та долі героїв роману, кожен читач дізнається у книзі «Де немає бога», що вже презентує відомий своєю творчістю, автор чисельних бестселерів – Макс Кідрук.

Щиро дякуємо організаторам події в Черкасах “Книжковому Маестро” за нагоду зустрічі з автором!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.