Зустріч студентів з представником Пенсійного фонду

Навчальний процес майбутніх юристів тісно пов’язаний з набуттям практичного досвіду в застосуванні отриманих теоретичних знань. Тема пенсійного забезпечення населення України останнім часом активно обговорюється в суспільстві, тому правники не можуть стояти осторонь соціально гострих питань.

Розібратись в юридичних тонкощах норм сучасного пенсійного законодавства студентам допомогла начальник відділу з питань призначення пенсій управління пенсійного забезпечення ГУ пенсійного фонду України в Черкаській області Коваль Тетяна Миколаївна, яка люб’язно погодилась на зустріч 18 жовтня 2017 року в стінах Черкаського інституту.

Головною темою зустрічі стала пенсійна реформа, яка нині викликала значний суспільний резонанс в засобах масової інформації та небайдужа усім громадянам України. Пройде небагато часу і наші студенти, отримавши кваліфікацію юриста, постануть перед проблемою тлумачення складного пенсійного законодавства. Вже сьогодні вони усвідомлюють, наскільки важливо вдосконалювати техніку професійного тлумачення норм права соціального забезпечення. Помилка юриста може суттєво позначитись на життєвому рівні захищеної особи.

До цікавої зустрічі долучились також і викладачі інституту. Останні мали змогу отримати відповіді на питання, які перед ними поставила сьогоднішня пенсійна реформа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.