Зустріч представників Благодійної організації «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» зі студентами правниками

Зустріч представників Благодійної організації «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ»

зі студентами правниками

В Черкаському навчально-науковому інституті Університету банківської справи відбулося проведення практичного семінару на тему «Система виконання покарання та наслідки професійної деформації» із запрошенням представників БО «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» – Олексія Сорокіна, Стрижова Андрія та Бондаря Івана.

БО «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» – це українська благодійна організація, яка працює в сфері протидії торгівлі людьми, допомоги ВІЛ-інфікованим, безпритульним, а також займається адвокацією в освітній, гуманітарній та сфері охорони здоров’я. Метою даної організації є визначення потреб цільових груп і надання їм комплексної інтегрованої допомоги.

Основною темою зустрічі був аналіз процедури виконання покарання в місцях позбавлення волі та нагальних проблем рецидивної злочинності, з’ясування причин її виникнення.

Запрошені гості поділились із майбутніми юристами власним досвідом у сфері функціонування та реформування пенітенціарної системи. Студенти були зацікавлені та брали участь в обговоренні тем щодо умов виконання покарання та надання допомоги у трудовому і побутовому влаштуванні осіб, які звільнені від відбування покарання. Також студенти проявили інтерес щодо питань професійної етики та професійної деформації працівників пенітенціарної системи.

Невимушене спілкування, глибинне володіння предметом обговорення та комунікативні здібності гостей, сприяли більш чіткому уявленню студентів про систему виконання кримінальних покарань в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.