Зустріч із захисниками незалежності України

Сьогодні, серед багатьох питань сталого розвитку нашої держави головним залишається захист Незалежності Україна і забезпечення миру.

1 вересня 2021 р., у перший день нового навчального року, в @Черк відбулась зустріч науково-педагогічних працівників і студентів із захисниками незалежності України – Ігорем Сорокою (позивний Сільвер) і Олександром Борисенко (позивний Філ).

На початку зустрічі присутні висловили шану всім, хто віддав своє життя за Незалежність України, хвилиною мовчання.

Науково-педагогічні працівники та студенти мали можливість почути роздуми з перших вуст тих, хто мужньо захищає єдність, цілісність і суверенність нашої демократичної держави, виборюють право на наше мирне і спокійне життя. Серед питань, які обговорювались, були: історичні паралелі у боротьбі за незалежність; реалії нелегких військових буднів, братерство і дружба; формування персональної національної свідомості; значення для зміцнення незалежності функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя та піднесення її престижу серед молоді та інше.

Спілкування було хвилюючим, щирим, а інколи дискусійним. Шановні захисники закликали студентську молодь набувати професійні знання і навички, формувати власну точку зору і вміти її відстоювати, адже це також зброя, яка зміцнює нашу державу.

На завершення викладачі та студенти подякували І. Сороці і О. Борисенкові за нескореність і незламність.

Також в актовій залі @Черк відбувся перегляд фільму «Зима у вогні», події висвітлені в якому варто памятати кожному!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.