Знайомимося з особливостями та тонкощами юридичної професії

26 квітня 2017 р. відбулася цікава та надзвичайно корисна поїздка студентів-правознаців ІІ та ІІІ курсів Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи»  до Чорнобаївського районного суду Черкаської області, завдяки якій останні мали змогу познайомитися з особливостями та тонкощами юридичної професії.

Чорнобаївський районний суд – незвичайний судовий орган, адже з 2006 р. йому надано статус модельного суду (наказ Державної судової адміністрації України від 10.04.2006 № 33 «Про модельні суди») та включено до пілотного Українсько-канадського проекту судової реформи у рамках співпраці двох держав, з метою впровадження іноземного досвіду розвитку судової системи в процесі реформування судової системи України.

Під час заходу студенти мали змогу побачити на практиці як  працює відділ прийому та реєстрації, як проводиться реєстрація, організовується рух документів, що надходять до суду, порядок реєстрації справ різних категорій; ознайомилися з роботою виконавчого, інформаційно-розпорядчого відділів, роботою секретаря судового засідання та архіваріуса. Побували в залах судових засідань, бібліотеці, архіві та кабінетах суддів.

Голова, прес-секретар, заступник керівника апарату, керівники відділів та інші працівники суду розповіли про особливості та специфіку роботи суду, ознайомили студентів із запровадженими інноваціями в даній сфері. Та головне – дали змогу зрозуміти, що робота судді надзвичайно складна, багатогранна і відповідальна, оскільки високий рівень судової діяльності, винесення компетентного і справедливого рішення є однією з найважливіших гарантій надійного забезпечення прав і законних інтересів громадян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.