Запрошуємо студентів взяти участь у Першому турнірі Черкаського Дебатного Клубу

Шановні студенти!

Якщо ви  активні, творчі, ерудовані, небайдужі до суспільних проблем, а також  є тими, хто бажає розвинути в собі лідерські здібності,  зробити життя яскравішим і цікавішим, тож

Черкаський Дебатний  Клуб запрошує!

У програмі клубу – проведення диспутів, класичних дебатів, обговорення книг і фільмів, лекції на цікаві, корисні та актуальні теми для тих, кому часто доводиться виступати перед аудиторією.

Дискусійний  клуб функціонує з 2012 року, діє на засадах відкритості, саморозвитку, толерантності та активності. Кожен із учасників має змогу приміряти роль оратора.

Мета клубу – розвиток інтелектуального та творчого потенціалу кожного силами самих же учасників.

Основні теми обговорення – соціального, культурного, психологічного  та філософського спрямування.

Долучись  та  знайди однодумців!

Перша зустріч студентів Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» з представником «Дискусійного клубу» Ганницьким Сергієм Григоровичем відбулася 25 вересня в читальному залі Інституту, яка стане підґрунтям для подальших плідних звершень наших студентів в царині ерудованості та інтелекту.

Перший турнір Черкаського дебатного клубу відбудеться 30 вересня -1жовтня, тож чекаємо на 8 студентів – представників команди від Черкаського інституту.

Джерело: Facebook

За деталями звертатись до заступника декана Механікової Олени Олександрівни (каб. 115) або провідного бібліотекаря Якубової Любов Сергіївни (каб. 211 – бібліотека).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.