Захист магістерських кваліфікаційних робіт (Ощадбанк) 2019

Знаменний день у житті випускників Черкаського інституту ДВНЗ “Університет банківської справи” – захист магістерських кваліфікаційних робіт. Вже стало доброю традицією проводити захисти на базі АТ “Ощадбанк” м. Черкаси, де випускники інституту, без перебільшення, складають вагому частину персоналу, починаючи працювати вже зі старших курсів.

Захист магістерських робіт – це, одночасно, і демонстрація набутих знань, і дискусія з проблем розвитку банківської системи та економіки з акцентом на трансформаційні процеси цифровізації, і самопрезентація перед потенційним роботодавцем, і можливість оцінити правильність обраних пріоритетів освітньої програми “Фінанси, банківська справа і страхування” зі стейкхолдерами.

Щиро дякуємо В.В. Онищенко (керуючої АТ “Ощадбанк” м. Черкаси) і Л.Д. Ільєнко (голові ДЕК, керуючої відділенням ПУМБ м. Черкаси) за об’єктивність, високий рівень професійного судження, підтримку інноваційних поглядів і пропозицій здобувачів! А випускникам бажаємо блискучих професійних перспектив і самореалізації!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.