Захист магістерських кваліфікаційних робіт (облік) 2019

Захист магістерських дипломних робіт та екзаменаційна сесія 2019 – це не тільки важлива дата у завершенні процесу здобуття вищої освіти або його певного етапу… Це час критичного осмислення змісту освітніх програм, можливість почути думку всіх учасників освітнього процесу, з одного боку студентів щодо відповідності обраних дисциплін їх очікуванням, а з іншого – стейкхолдерів, які безпосередньо зацікавлені в практичній орієнтованості освітніх програм, отриманні фахівців, які не потребують додаткового “доведення” або адаптаційного навчання на робочому місці. Саме такі зустрічі пройшли в грудні 2019 на кафедрі “Обліку та оподаткування” Черкаського інституту ДВНЗ “Університет банківської справи”.

Студенти спеціальності “Облік та оподаткування” разом з завідувачем кафедри О. Шинкаренко та доцентами кафедри О. Лук’янець та І. Дземішкевичем жваво обговорювали перелік і зміст вибіркових дисциплін.

Практичну орієнтованість освітніх програм група забезпечення (професор Гедз М.Й., доценти Шинкаренко О.М., Лютова Г.М., Гончаренко О.О., Лук’янець О.В.) обговорювала зі стейкхолдером І.М. Морозовою, к.е.н., директором ТОВ «НЕКСТ-КОНСАЛДІНГ», за підсумками отримано корисні поради І.М. Морозової щодо проведення практичних занять у формі тренінгів та розширення тематики кваліфікаційних робіт.

Впевнені, що такі обговорення запорука підвищення якості змісту та реалізації освітніх програм 072 “Облік і оподаткування” бакалаврського та магістерського рівнів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.