Захист магістерських кваліфікаційних робіт (НЕКСТ-КОНСАЛДІНГ) 2019

18-19 грудня 2019 року відбулися захисти магістерських кваліфікаційних робіт спеціальності 071 “Облік та оподаткування” Черкаського інституту ДВНЗ “Університет банківської справи”.

Тематика робіт була достатньо широкою – облік, аналіз, контроль капіталу, операційної діяльності, основних засобів, орендних відносин, виробничих запасів, готової продукції суб’єктів господарювання тощо. Відмітимо, що здобуваючи продемонстрували високий рівень знань та обгрунтування реальності втілення практичних рекомендацій, а також вільне володіння англійською мовою, адже саме цією мовою відбувся захист деяких робіт.

Фахівці з обліку та оподаткування найбільш затребувані та мають достойну оплату праці як на підприємствах реального сектору, так і в бюджетній та фінансовій сферах. Це підтверджує працевлаштування наших випускників.

Щиро дякуємо І.М. Морозової, кандидату економічних наук, директору ТОВ «НЕКСТ-КОНСАЛДІНГ» (м. Черкаси) за високий професіоналізм, толерантність, індивідуальний підхід і підтримку наукових пошуків і пропозицій здобувачів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.