Захист магістерських кваліфікаційних робіт (Chemical Elements Ukraine) 2019

Підводячи підсумки 2019 року, хочеться відмітити захист магістерських кваліфікаційних робіт спеціальностей 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” і 073 “Менеджмент” Черкаського інституту ДВНЗ “Університет банківської справи”. Поряд з захистами в стінах Альма-матер, 19 грудня 2019 результати досліджень представлялися на базі СУПЕР сучасного інноваційного підприємства Chemical Elements Ukraine (м.Черкаси), яке спеціалізується в таких сферах виробництва, як АПК (мікродобрива для агро і тваринництва), харчова промисловість, фармацевтика, атомна енергетика та інші види промисловості.

Тематика магістерських робіт цього року була спрямована на вирішення проблемних аспектів формування стратегії розвитку, забезпечення фінансової стійкості та прибутковості, впровадження інноваційних та цифрових технологій в систему корпоративного управління, кадрового менеджменту підприємств реального сектору та фінансово-кредитної сфери.

Дякуємо Н.В. Зачосової, д.е.н., професору, та всім членам атестаційної комісії за високий рівень наукової дискусії, професійні коментарі та поради, об’єктивну оцінку результатів досліджень здобувачів.

Дякуємо директору підприємства, професіоналу високого рівня В.І. Леоненко за надану можливість і готовність підтримати Черкаський інститут в прагненні посилення практичної орієнтованості освітніх програм.

Всім випускникам, а тепер вже колегам, бажаємо в Новому році здійснення всіх очікувань і успішного професійного зростання!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.