З Міжнародним Днем студента!

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Адміністрація інституту та професорсько-викладацький склад Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» щиро вітають вас із Міжнародним Днем студента!

Кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом! Відчайдушна юність, коли найбільша проблема – сесія що насувається, а найбільш очікувана дата – День студента. Причому пригадується, як правило, не стільки саме навчання, скільки перший серйозний роман, веселі посиденьки з друзями, смішні випадки з життя!

Це свято, безперечно, найулюбленіше не лише серед студентів та викладачів, але й усіх, хто зберіг у душі почуття приналежності до славного студентського братства. Студентство – особлива каста. Студенти з різних країн чудово знайдуть спільну мову один з одним, незважаючи на мовні бар’єри. Студентські традиції – як серйозні, так і кумедні – дуже схожі в усіх закутках академічного світу.

Роки навчання – надзвичайна та прекрасно пора творчих починань, отримання знань, започаткування дружби, планування майбутнього. Ми віримо, що ви знайдете шлях до успіху. Бажаємо, щоб ваше життя переповнювали яскраві та різноманітними радісні події! Нехай у ньому буде місце і для навчання, і для наукової діяльності, і для активної роботи, і для розваг та відпочинку! Будьте здорові, успішні та щасливі!!!

З повагою,
тимчасово виконуючий обов’язки
директора Черкаського інституту
Рогова Н. В.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.