Юридичний навчальний семінар

13 березня 2019 р. за ініціативи Головного територіального управління юстиції  у Черкаській області на базі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» проведено навчальний семінар для працівників бюро правової допомоги та юридичних клінік, створених при вищих навчальних закладах юридичного спрямування у ході проведення Декади правових знань в Черкаській області та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

Працівники юстиції провели для присутніх Майстер-класи про основні нововведення у законодавстві України у сфері безоплатної вторинної правової допомоги, правового регулювання спадкування, висвітлили актуальні проблеми в професійній діяльності адвоката на стадіях судового процесу, особливості реформування судових інстанцій, а також на дуже актуальні теми на сьогодні «Реалізація та захист виборчого права», «Я маю право голосу».

Отримані знання підвищили рівень теоретичних та практичних знань працівників правової допомоги, фахівців-юристів і  студентів-правників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.