XII Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток банківських систем світу в умовах глобалізації фінансових ринків»

Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі XII Міжнародній науково-практичній конференції «РОЗВИТОК БАНКІВСЬКИХ СИСТЕМ СВІТУ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ФІНАНСОВИХ РИНКІВ».

У рамках науково-практичної конференції буде проводитися панельна дискусія як відкрите обговорення та обмін думками між учасниками конференції та запрошеними експертами і представниками банківських установ. Тема дискусії «Розвиток фінансової інфраструктури цифрової економіки» з розгляду таких питань: 1. Цифрові трансформації в системі фінансового посередництва; 2. Правове регулювання та облікове забезпечення цифрових активів.

Конференція відбудеться 09 листопада 2018 року в Черкаському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи».

До участі запрошуються науковці, представники фінансово-кредитних установ, підприємств, навчальних закладів, аспіранти, студенти магістратури, та всі зацікавлені особи.

Для участі в роботі конференції Вам необхідно до 02.11.2018р. надіслати заявку і матеріали на електронну адресу nov@cibs.ubs.edu.ua

Детальна інформація про конференцію

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.