Працевлаштування

Випускники інституту можуть працювати:

„Банківська справа“:  у системі Національного банку, в комерційних банках та інших кредитно-фінансових установах. А також фінансистами, економістами та бухгалтерами — на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності.

„Облік і аудит“: у відділах органів державної і місцевої влади та управління, які займаються обліком, звітністю, економічним аналізом. А також бухгалтерами, економістами — на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності. Після сертифікації – аудиторами.

„Фінанси“: в органах державної та місцевої влади й управління, у відділах, які контролюють правильність нарахування, повноту і своєчасність надходження податків та інших платежів від фізичних та юридичних осіб до бюджету, до інших централізованих фондів. А також у фінансових підрозділах підприємств, установ та організацій усіх галузей народного господарства й форм власності, у галузі фінансового планування та прогнозування, у галузі управління фінансами.

„Право“: в судових і правоохоронних органах (секретар суду, секретар судового засідання; державний виконавець); в органах державної влади та місцевого самоврядування (посади державної служби категорії “В” 6-9 рангів (ст. 39 Закон України “Про державну службу”), посади службовців органів місцевого самоврядування); суб’єкти господарювання (юрисконсульт, архіваріус, первинні посади фахівців та керівників у галузях загальної та юридичної компетенції); самозайняті особи (приватний виконавець).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.