Вивчення іноземних мов з використанням онлайн-платформи «Lingva.Skills»

За ініціативи т.в.о. директора Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Наталії Василівни Рогової та декана економічного факультету Нагайчук Нелі Григорівни в інституті вперше  запроваджена методика змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн-платформи «Lingva.Skills», яка спрямована на покращання знань англійської мови студентами та співробітниками навчального закладу. До цього соціального інноваційного проекту залучено 30 співробітників та 66 студентів нашого інституту,  зареєстрованих на сайті Lingva.ua.

Дана програма є складовою соціального проекту вивчення англійської мови «Lingva.Skills» (www.lingva.ua) з можливістю  безкоштовного підвищення рівня знань англійської мови для українських студентів, освітян та викладачів  у рамках програми мовної підготовки PDP NATO «Практичний курс для службовців» і  профінансована за рахунок гранту, про що повідомляє виконавчий директор Асоціації Інноваційної і цифрової освіти Марія Богуслав.

Як інформує пані Богуслав,  згадана навчальна програма розроблена для початкових рівнів А1 і А2. За цими рівнями вже вчиться пілотна група з 55 осіб Головного управління юстиції міста Києва. Першочерговим завданням цього проекту, за словами Марії Богуслав – виявити всіх, хто бажає опанувати англійську мову і дати їм можливість зреалізувати це бажання. Після запуску пілотних груп Головного управління юстиції Києва інноваційний проект є відкритим і доступним  усім користувачам і бажаючим вивчати іноземні мови.

Онлайн-технологія вивчення англійської мови розроблена Віталієм Зубковим з «Академії Навичок» («Skills Academу»). Вона дозволяє засвоїти основні граматичні конструкції англійської мови. Творці системи сподіваються, що такий спосіб вивчення надасть можливість усвідомлено вивчати мову. Система підлаштовується під рівні знань користувачів. На початку всі бажаючі проходять профільне тестування. Пан Зубков повідомляє, що кожне виконане завдання має певну кількість балів, згідно з якими вибудовується рейтинг. Керівник програми, може подивитися, кому із співробітників або студентів найкраще вдається навчання, коли вони в останній раз сідали за англійську мову і яких успіхів досягли.

Дана програма дозволяє користувачам засвоїти основні граматичні конструкції англійської мови, виконуючи певні завдання за зразком. Завдання зосереджені на граматичних структурах, наприклад, на правильному вживанні форм дієслова англійської мови. У них немає пояснень, але виконавець робить його завдяки зразкам, які завжди є перед очима. Кожен урок містить  завдання від простих до складних. Учасники, таким чином, отримують необхідні граматичні навички, поповнюють словниковий запас.
Бажаємо успіхів у навчанні!

Якщо виникають питання щодо виконання завдань, просимо звертатись  до контактної особи – Механікової Олени Олександрівни, e-mail: mehanikovaelena@mail.ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.