Спортивні ігри з волейболу на базі Черкаського інституту

Для краси і здоров’я необхідні не лише освіта в галузі науки і мистецтва, а й заняття фізичними вправами, гімнастикою. Платон

25 березня відбулися ІІ Спортивні ігри з волейболу серед жіночих команд на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи». Наші дівчата продемонстрували свою майстерність, командну згуртованість та прагнення до перемоги. У підсумку спортивних змагань волейболістки Черкаського інституту посіли 2 місце. Цей успіх є демонстрацією таланту, умінь і навиків юних спортсменок, а також професіоналізму їх наставника, тренера Ледка В. П.

Змагання з волейболу, як форма спортивно-масової роботи в Черкаському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи», проводяться з метою залучення студентів і працівників до систематичних занять фізичною культурою і спортом, підвищення їх мотивації до ведення здорового способу життя та зміцнення здоров’я, формування у них загальної культури, колективізму, навичок і майстерності гри у волейбол, популяризації та збільшення числа шанувальників цього виду спорту.

Вітаємо учасників змагань та бажаємо натхнення до нових перемог студентам, що творять спортивну славу Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.