Вакансії

Черкаський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» (ліцензія МОН України серія АЕ № 636077 від 10.03.2015 р.) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • Професора кафедри обліку і оподаткування;
  • Заступника декана факультету управління та права.

Вимоги: на посаду професора – науковий ступінь доктора наук зі спеціальності бухгалтерський облік, аналіз та аудит, вчене звання професора, досвід роботи у вищій школі не менше 7-ми років, повна вища освіта за спеціальністю «Облік і аудит»; на посаду заступника декана – науковий ступінь та вчене звання відповідно до профілю факультету, досвід роботи у вищій школі не менше 5-ти років.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, автобіографія, копії документів про вищу освіту, науковий ступінь і вчене звання; копію трудової книжки; список наукових праць, копію паспорта, довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду; документи, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Заяви претендентів подаються до 16.06.2018р. у відділ кадрів Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», м. Черкаси, вул. В.Чорновола, 164, каб. 109, тел. (0472) 64-86-76.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.