В інституті проведено Шевченківські читання

14 березня в Черкаському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулися традиційні щорічні «Шевченківські читання» з нагоди 204-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Своєрідним лейтмотивом читань стала ідея розбудови Української Національної Держави, підґрунтям моральності якої слугують духовні та ідейні настанови великого Пророка. Духовне бачення Т. Г. Шевченка, як поета і мислителя, не лише революційне для його сучасників, але й актуальне для сьогодення, важливе для правдивого і глибокого усвідомлення сучасного стану в нашій країні.

Учасниками читань стали студенти та науково-педагогічні працівники закладу. Змістовні доповіді представили студенти групи БП-117 Келеман Софія на тему: «Творчість Т. Г. Шевченка через призму сучасної національної політики в Україні», Добролежа Ірина на тему «Ідея єдності слов’янських народів».

І вже традиційно лунало Тарасове слово різними мовами. Слухачів вразила полум’яна та пристрасна поезія, що пролунала з вуст студентки І курсу Білоус Ірини.

Тож слово Поета-Пророка живе в наших серцях!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.