Увіковічені в пам’яті міста

10 жовтня 2019 року у рамках відзначення Дня захисника України відбулася зустріч студентів та професорсько-викладацького складу інституту з родинами загиблих героїв – учасників АТО, імена яких увіковічнені в назвах вулиць міста Черкаси.

Це захід пам’яті про загиблих героїв, про тих, хто за покликом серця став на захист територіальної цілісності України, для кого слова «Свобода Батьківщини» стали синонімом життя, для кого честь і гідність понад усе.

Важко передати емоції всіх учасників заходу, коли на екрані постали світлини з повсякденного життя героїв: Сергія Амброса, Володимира Ложешнікова, Ігоря Момота, В’ячеслава Галви, Євгена Подолянчука, Ярослава Чалого, прозвучали їх улюблені пісні та факти з біографії, а матері і дружини загиблих розповіли про своїх найдорожчих, про тих, хто віддав своє життя за наше мирне сьогодення.

Зворушливими були промови та звертання до студентської молоді тих, хто бачив війну своїми очима, безпосередніх учасників АТО: Бойка Олександра, ветерана добровольчого батальйону Донбас, колишнього військовополоненого; Стуженка Анатолія, командира бригади територіальної оборони Черкаської області, учасника АТО з позивним «Мойсей»; отця Володимира, священика ПЦУ, військового капелана; Лукашука Артема, молодшого сержанта 25 бригади ВДВ, учасника “Ігр Нескорених”, студента нашого інституту.

Дякуємо за участь міському комісарові Малимону Ігорю; журналісту, письменнику Кравцю Андрію та доземно вклоняємося Вам – рідні загиблих героїв:

  • мамі Сергія Амброса – Тетяні Анатоліївні,
  • дружині Володимира Ложешнікова – Олені Герасимівні,
  • дружині Ігоря Момота – Надії Валентинівні,
  • мамі В’ячеслава Галва – Олені Всеволодівні,
  • дружині Євгена Подолянчука – Марії Ігорівні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.