Універсіада Черкаської області 2018

Уже стало доброю традицією на базі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» проводити щорічні змагання з волейболу в рамках Універсіади Черкаської області. Цьогоріч, 23 березня 2018 року, успішно проведено у спортзалі Інституту змагання з волейболу серед жінок за програмою ХVI обласної Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: університети, інститути академії у 2018 році.

Під час проведення змагань студенти продемонстрували згуртованість своїх команд, майстерність, прагнення до перемоги, добрі фізичні та психологічні якості. Запекла боротьба на майданчику і напружені емоції серед вболівальників панували в спортивній залі до останніх хвилин гри.

За підсумками змагань наша команда виборола третє місце серед команд ВНЗ Черкаської області, що брали участь в Універсіаді.

Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину. Висловлюємо подяку наставникам команди за сприяння у проведенні змагань з волейболу та учасникам заходу за активну життєву позицію!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.