Символ незламного духу: В’ячеслав Чорновіл

«Я б знову обрав життя, яке прожив…»

В’ячеслав Чорновіл

Серед  знаних українців, котрі вплинули на перебіг новітньої історії нашої держави постать В’ячеслава Чорновола заслуговує особливої уваги.  Герой України, діяч руху опору проти національної дискримінації  українського народу, політичний в’язень тоталітарного режиму, що понад 15 років провів у в’язницях та засланнях, оскільки не зраджував своїх політичних та громадянських ідей. Засновник Народного Руху України, публіцист і літературний критик, непересічна особистість,  людина, яка великою мірою змінила країну у найважчий для неї час. Його бачення майбутнього України значно випереджало погляди сучасників, що усіма силами намагалися консервувати застарілу та неефективну радянську систему, плоди діяльності якої ми пожинаємо сьогодні.

На державному рівні в Україні відзначається його ювілейні, 80-ті роковини від дня народження. З цього приводу є відповідний указ Президента. А на Черкащині 2017-й оголошено роком Чорновола.

Черкаське відділення наукової бібліотеки ДВНЗ «Університет банківської справи»  пропонує бібліографічний дайджест «СИМВОЛ НЕЗЛАМНОГО ДУХУ: В’ЯЧЕСЛАВ ЧОРНОВІЛ» та книжкову виставку «Історія нескорених: В’ячеслав Чорновіл», ознайомитись з окремими виданнями якої, можна завітавши до читальної зали Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

«Символ незламного духу: В’ячеслав Чорновіл»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.