Студенти-правники відвідали Центр надання адміністративних послуг у м. Черкаси

16 листопада 2018 року студенти-правники Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відвідали Центр надання адміністративних послуг у м.Черкаси.

Заступник начальника Управління надання адміністративних послуг департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Іващенко Наталія Миколаївна ознайомила студентів із історіє створення Центру та метою його діяльності. Завдяки старанням лектора  студенти ознайомилися з порядком прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг;  особливостями надання суб’єктам звернень вичерпної інформації і консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг тощо.

Зустріч пройшла в простій невимушеній атмосфері. Студенти жваво цікавились тонкощами роботи державних реєстраторів та з великим інтересом слухали цікаві історії із практики державних реєстраторів. Під час розмови майбутні юристи довідались про те, як підготувати себе до роботи у майбутньому. Також обговорили нагальні правові проблеми та реформи, що відбуваються в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.