Структурні підрозділи

social network structure

В.о. директора інституту Шабанова Олена Вікторівна, кандидат економічних наук, доцент

Стаж науково-педагогічної роботи – 18 років.

Нагороджена дипломом лауреата конкурсу «Кращий викладач Університету банківської справи НБУ» у номінації «Кращий куратор» (2011) та почесною грамотою АТ «Ощадбанк» за багаторічну плідну співпрацю (2018).

Сфера наукових інтересів – страхові механізми пенсійного забезпечення.

Є автором і співавтором більше 50 наукових праць, зокрема співавтор 3 монографій.

Займалася виконанням грантових проектів «Фінансова грамотність в Україні» (в рамках співпраці з USAID). Брала участь в організації регіональних турнірів з фінансової грамотності у Черкаській області. Входила до складу журі Всеукраїнського турніру юних знавців з фінансової грамотності.

Приймальня директора інституту

Завідувач сектору Меркотан Марина Анатоліївна

Науковий співробітник Романовська Людмила Віталіївна

Провідний бібліотекар Якубова Любов Сергіївна

Бібліотека має універсальний книжковий фонд, основу якого складає навчальна та наукова література економічного змісту. Для інтелектуального розвитку особистості бібліотека пропонує різноманітний вибір художньої літератури та книг по психології успіху та бізнес-психології. Кількісний і якісний склад фонду дозволяє стовідсотково забезпечити всі навчальні дисципліни та науково-дослідні роботи студентів і викладачів. Питання книгозабезпеченості навчального процесу – одне з найголовніших у роботі бібліотеки, тому його аналіз проводиться постійно.

Провідний економіст Янкова Оксана Віталіївна

Начальник відділу – Ганенко Сергій Іванович

Експлуатаційно-технічний відділ є структурним підрозділом Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Основними завданнями експлуатаційно-технічного відділу є:

  • Здійснення організаційних і контрольних заходів щодо будівництва, ремонту, експлуатації та утримання об’єктів інфраструктури Інституту;
  • Належне утримання виробничого обладнання та устаткування, моніторинг їх технічного стану та організація роботи, пов’язаної із проведенням діагностики та експертизи їх технічного стану і планово-запобіжних ремонтів;
  • Господарське обслуговування та матеріально-технічне забезпечення діяльності структурних підрозділів, складського обліку майна, створення належних умов праці, побуту та відпочинку.

Режим роботи:

Понеділок-пятниця: 8:30-17:00
Обідня перерва: 12.30-13.00
Субота та неділя: вихідні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.