Структурні підрозділи

social network structure

koa_rogovaДиректор інституту Рогова Наталія Василівна, кандидат економічних наук, доцент

Має досвід практичної роботи в сфері підприємницької діяльності.
Є автором і співавтором понад 32 науково-методичних праць, зокрема, 11 публікацій у фахових виданнях.
Протягом трьох останніх років здійснює підготовку студентів до участі у Всеукраїнських олімпіадах зі спеціальності “Облік та аудит”, здійснює керівництво науково-дослідної роботи студентів в сфері особливостей галузевого обліку.

 

 

kf_panteleevaЗаступник директора Пантєлєєва Наталія Миколаївна, кандидат технічних наук, доцент

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2008 р.), грамотою Університету банківської справи (2010 р.).

Стаж науково-педагогічної роботи – 28 років, має досвід розробки та впровадження інформаційних систем, у педагогічну роботу постійно впроваджуються інноваційні технології та індивідуальний підхід задля створення умов щодо розвитку здібностей студентів.

Є автором і співавтором 170 наукових публікацій, зокрема 10 монографій, 3 патенти на винахід.

Сфера наукових інтересів – фінансові інновації, інформаційні системи і технології в економіці. Здійснює керівництво студентською науковою роботою за напрямом «Теоретичні та практичні аспекти впровадження ІС за напрямами підприємницької діяльності».

Приймальня директора інституту

kf_nagajchuk

Декан факультету Нагайчук Неля Григорівна, кандидат економічних наук, доцент.

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2005 р.) та срібною пам’ятною монетою «НБУ 10 років». Лауреат конкурсу «Кращий викладач Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ)» 2013 року.

Стаж науково-педагогічної роботи – 23 років.

 

 

Завідувач сектору Меркотан Марина Анатоліївна

Науковий співробітник Романовська Людмила Віталіївна

Провідний бібліотекар Якубова Любов Сергіївна

Бібліотека має універсальний книжковий фонд, основу якого складає навчальна та наукова література економічного змісту. Для інтелектуального розвитку особистості бібліотека пропонує різноманітний вибір художньої літератури та книг по психології успіху та бізнес-психології. Кількісний і якісний склад фонду дозволяє стовідсотково забезпечити всі навчальні дисципліни та науково-дослідні роботи студентів і викладачів. Питання книгозабезпеченості навчального процесу – одне з найголовніших у роботі бібліотеки, тому його аналіз проводиться постійно.

Провідний економіст Янкова Оксана Віталіївна

Начальник відділу – Ганенко Сергій Іванович

Експлуатаційно-технічний відділ є структурним підрозділом Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Основними завданнями експлуатаційно-технічного відділу є:

  • Здійснення організаційних і контрольних заходів щодо будівництва, ремонту, експлуатації та утримання об’єктів інфраструктури Інституту;
  • Належне утримання виробничого обладнання та устаткування, моніторинг їх технічного стану та організація роботи, пов’язаної із проведенням діагностики та експертизи їх технічного стану і планово-запобіжних ремонтів;
  • Господарське обслуговування та матеріально-технічне забезпечення діяльності структурних підрозділів, складського обліку майна, створення належних умов праці, побуту та відпочинку.

Режим роботи:

Понеділок-пятниця: 8:30-17:00
Обідня перерва: 12.30-13.00
Субота та неділя: вихідні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.