Шевченківські читання

9 березня студенти та викладачі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» взяли участь у заходах з нагоди відзначення 206-ї річниці від дня народження видатного українського поета, письменника та художника Тараса Шевченка.

Всі присутні мали можливість вшанувати пам’ять Великого Кобзаря покладанням квітів до пам’ятника Т.Шевченку, прослухати полум’яну поезію Пророка нації у виконанні акторів театру та долучитися до марафону віршочитців, який розпочали саме студенти нашого навчального закладу, а продовжили студенти та учні навчальних закладів міста Черкаси.

Пристрасно звучала поезія Т.Шевченка із вуст Купчак Ірини, Рімаві Діани, Самосват Ольги, Трояна Дениса, Коваленка Олексія, що мали нагоду прочитати улюблений вірш Шевченка перед жителями та гостями міста. Крім того, наші студенти спробували свої сили у створенні поезії в рамках виставки-акції «Ше в Че». І результат цієї колективної роботи презентувала Купчак Ірина в мережі Інстаграм. Тож, шановні студенти та викладачі, долучайтеся до сторінок нашого навчального закладу у мережі Фейсбук та Інстаграм, пропонуйте свої версії поетичних рядків, адже поезія Шевченка актуальна сьогодні як ніколи, Його Слово живе у віках! Адже «Ше в Че»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.