Щорічна дослідницька конференція Національного банку України, організована спільно з Національним банком Польщі «Взаємодія фіскальної та монетарної політики»

Уже втретє Національний банк України, разом із Національним банком Польщі, за підтримки Проекту технічної допомоги Канада-МВФ «Розбудова інституційної спроможності НБУ» і Київської школи економіки проводить щорічну дослідницьку конференцію «Взаємодія фіскальної та монетарної політики». Цьогоріч конференція проходила у м. Київ з 31 травня по 1 червня 2018 року. До роботи  дослідницької конференції Національного банку України традиційно долучилися представники інститутів Університету банківської справи, на чолі з ректором Університету, доктором економічних наук, професором Анжелою Кузнєцовою.

Фахівці центральних банків США, Канади, Швеції, Польщі, Міжнародного валютного фонду, дослідники провідних університетів світу (університетів Каліфорнії (Берклі), Університету Дюка в Чикаго, Массачусетського технологічного інституту, Техаського університету в Остіні) та інших наукових установ і експертних центрів представили результати власних досліджень з питань взаємодії фіскальної та монетарної політики та обговорили під час панельних дискусій найбільш актуальні виклики, що постають перед центральними банками світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.