Результати І етапу І туру Всеукраїнської студентської олімпіади у Черкаському інституті

Крок за кроком, за методом кайдзен, коли до мети потрібно йти маленькими але регулярними кроками, ми рухаємося перевіреним та надійним способом досягнення складних цілей, а також до реалізації серйозних та великих змін! Тому, перший крок зроблено – ми маємо призерів І туру І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади!

Призерами І тур І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади стали:

Спеціальність/ напрям підготовки, дисциплінаПереможці
АНГЛІЙСЬКА МОВАКабенгеле Григорій – І місце
Соломко Катерина – ІІ місце
Мендоса Яна – ІІІ місце
БАНКІВСЬКА СПРАВАМохонько Марина – І місце
Підгрудна Ольга – ІІ місце
Атіскова Анна – ІІІ місце
ІНВЕСТУВАННЯСекція бакалавр:

Курченко А. – І місце
Пилипенко В.О. – ІІ місце

Кот М.В. – ІІ місце
Стадник О.Є. – ІІІ місце

Арутюнян Л.Л. – ІІІ місце

Секція магістр:

Криворучко В. – І місце

Завірюха Л. – ІІ місце

МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКАСоломко Катерина Володимирівна – І місце

Мендоса Яна Віталіївна – ІІ місце

Рясько Росіна Василівна – ІІІ місце

Сидоренко Тетяна Олександрівна – ІІІ місце

МЕНЕДЖМЕНТСмаглій Ліля – І місце

Нечипоренко Андрій – ІІ місце

Пилипенко Вадим – ІІІ місце

ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯСекція бакалавр:

Калашник С.П. – І місце

Сидоркіна А.О. – ІІ місце

Ващук А.Л. – ІІІ місце

Секція магістр:

Лісова А.В. – І місце

Коваленко Н.В. – ІІ місце

Загнибіда А.С. – ІІІ місце

ПРАВОЗНАВСТВОЛук’ященко Тетяна – І місце
Півошенко Ганна – ІІ місце
Куксенко Анна – ІІІ місце
СТРАХОВА СПРАВАМайстренко О.С. – І місце

Усенко Ю.О. – ІІ місце

Гусіновська Т.М. – ІІІ місце

ФІНАНСИ І КРЕДИТАтіскова А.Ю. – І місце
Дика А.В. – ІІ місце
Русіновська Т.М. – ІІІ місце
ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТЧереповська А. – І місце

Скрипник Т. – ІІ місце

Завірюха Л. – ІІ місце

Вискварка В. – ІІІ місце

Криворучко В. – ІІІ місце

БЮДЖЕТНА СИСТЕМАТкаленко Оксана – І місце

Дика Анастасія – ІІ місце

ПОДАТКОВА СИСТЕМА УКРАЇНИСекція бакалавр:

Калашник С.П. – І місце

Сидоркіна А.О. – ІІ місце

Ващук А.Л. – ІІІ місце

Секція магістр:

Лісова А.В. – І місце

Коваленко Н.В. – ІІ місце

Загнибіда А.С. – ІІІ місце

ВІТАЄМО НАШИХ ПРИЗЕРІВ ТА БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.