Публічна інформація

Матеріали акредитаційної експертизи 2016
Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за підсумками акредитаційної експертизи з підготовки фахівців спеціальності 8.03050901 «Облік і аудит» освітнього ступеня «магістр» галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво» у Черкаському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи»

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за підсумками акредитаційної експертизи з підготовки фахівців галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво» спеціальності 8.03050802 «Банківська справа» освітнього ступеня магістр у Черкаському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи»

Експертний висновок акредитаційної експертизи підготовки магістрів за спеціальністю 8.03050801 «Фінанси і кредит (за спеціалізованими програмами)» у Черкаському навчально-науковому інституті Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи»

Tab 4 Content Goes Here.
Tab 5 Content Goes Here.

Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» має відповідні належним чином обладнані власні приміщення.

Навчально-лабораторний комплекс Черкаського інституту розташований у місті Черкаси  по вулиці В.Чорновола, 164. (схема розташування наведена нижче).

Img 001

Фото фасаду

Img 002

Фото холу

Img 003Приміщення навчально-лабораторного комплексу Черкаського інституту оснащені системою кондиціонування повітря, високошвидкісним інтернетом, комп’ютерним та мультимедійним обладнання для організації освітнього процесу та інших видів діяльності структурних підрозділів.

Фото аудиторії

Img 004

Фото інших аудиторій

Img 005

У навчально-лабораторному комплексі Черкаського інституту є заклад громадського харчування.

Фото їдальні

Img 006

Для проведення просвітницьких і навчально-виховних заходів існує актова зала, оснащена сучасним  професійним світовим, звуковим і комп’ютерним обладнанням.

Фото актової зали

Img 007

ВІДОМОСТІ Про кількісні та якісні показники матеріально-технічного забезпечення освітньої діяльності у сфері вищої освіти Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» станом на 01.01.2020р.

Інститут має 2 гуртожитки, розраховані на 608 осіб, що дозволяє забезпечити всіх іногородніх студентів, які потребують житло. Житлові кімнати сучасно вмебльовані та розраховані на 2-3 особи. На кожному поверсі є просторі кухні, оснащені всім необхідним (електроплити, холодильники, меблі).

Регулярно, раз на 10 днів, здійснюється заміна і прання білизни. В справному стані знаходиться водогін, водовідведення, опалення та електропостачання. Санітарно-технічний стан постійно поліпшується.

В гуртожитках інституту є обладнані кімнати, укомплектовані спортивними тренажерами для занять фізичною підготовкою, зали для занять танцями та аеробікою, обладнані сучасною комп’ютерною технікою з доступом до Інтернету кімнати для самостійної роботи.

Студентські ради гуртожитків інституту створені для надання допомоги адміністрації в організації виховної, культурно-масової, санітарно-гігієнічної роботи і поліпшення житлово-побутових умов студентів, які  проживають у гуртожитках.

Гуртожитки інституту неодноразово визнавалися кращими серед гуртожитків навчальних закладів Черкаської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.