Привітання колег із науковими та професійними здобутками

21 березня 2018 року відбулося засідання Вченої ради Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», яке розпочалося з урочистих привітань колег із науковими та професійними здобутками.

Директорка інституту, Наталія Рогова, від імені всього професорсько-викладацького колективу, працівників і студентів Черкаського інституту, висловила привітання з нагоди присвоєння вченого звання доцента  Ребрику Михайлу Андрійовичу, доценту кафедри фінансів та банківської справи, а також Руденку Миколі Вікторовичу, доценту кафедри менеджменту та інформаційних технологій.

Із успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеню кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.09 – «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»,  привітали Дземішкевича Ігора Олександровича, викладача кафедри обліку і оподаткування.

Шановні колеги, вітаємо з вагомими досягненнями та зичимо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, невичерпної життєвої наснаги, професійного зростання, нових творчих та наукових звершень! Нехай підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності буде міцне здоров’я, вдача, підтримка родини, друзів та колег!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.