Програма «Erasmus+» – від можливого до реального

Програма «Erasmus+» від можливого до реального

У рамках програми академічної мобільності викладачів Erasmus+ доцент кафедри менеджменту та інформаційних технологій Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Руденко Микола відвідав Університет прикладних наук м. Вільнюс, Литва, де прочитав курс лекцій на тему: “The use of digital technologies in the modern economy” та взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Cooperation between Higher Education and World of Work: Sustainable,Innovative and Creative Perspective”.

Руденко Микола переконаний, що участь у програмі академічної мобільності викладачів Erasmus+ це не тільки можливість отримати новий досвід викладання економічних дисциплін англійською мовою, але й чудова нагода відкрити для себе іншу культуру та отримати нові враження: «Поїздка до Литви допомогла мені розкритися як особистості, виявити приховані здібності та таланти, краще пізнати самого себе».

Участь у програмі академічної мобільності викладачів Erasmus+ дозволила обмінятися досвідом викладання економічних дисциплін з колегами з університетів Німеччини, Ізраїлю, Індії, Молдови та США, що робить можливим викладачам університету підвищувати якість надання освітніх послуг, сприяє розвитку міжкультурного обміну та посилює підготовку майбутніх кваліфікованих спеціалістів для розбудови економіки України.

Академічна мобільність не тільки викладачів, але і студентів є невід’ємною частиною сучасної освіти. Тому майбутнім студентам, що бажають взяти участь у грантових програмах хочемо побажати впевненості у собі, відкритості для нових вражень та викликів, терпіння та цілеспрямованості!

Будьте сміливими і не опускайте руки, якщо із першого разу не все вдається. Студентське життя таке швидкоплинне, тож зумійте насолодитися ним і взяти якнайбільш корисних знань та умінь для своєї майбутньої професії. А навчання в рамках програми академічної мобільності в іноземному університеті – один із найкращих шляхів розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.