Профспілка працівників освіти і науки України

Шановні працівники Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи»!

У зв’язку з кардинальними змінами, обумовленими підпорядкуванням нашого навчального закладу Міністерству освіти і науки України, необхідністю здійснення освітньої діяльності в умовах конкурентного середовища відповідно до вимог часу, перед нами постає питання про підвищення якості організації навчально-виховного процесу, а також вирішення одного з найважливіших питань – забезпечення захисту законних прав працівників вищих навчальних закладів.

Відповідні процеси обумовлюють необхідність інтеграції нашого навчального закладу до членства у складі Профспілки працівників освіти і науки України.

Профспілка працівників освіти і науки України об’єднує педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл, дошкільних та позашкільних установ, науково-педагогічних працівників, професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів, а також адміністративно-господарський, допоміжний персонал установ та закладів освіти, непрацюючих пенсіонерів.

Членами цієї Профспілкової організації освітян є провідні навчальні заклади України, зокрема Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка, Державний вищий навчальний заклад “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, а у нашому місті та області – Черкаський державний технологічний університет, Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини. Черкаський державний бізнес-коледж та інші.

24 листопада 2016 року о 15 годині в актовій залі інституту відбудеться зустріч з Головою Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Жалдак О.Д. для ознайомлення з напрямами діяльності організації та обговорення перспектив членства в ній.

Запрошуємо працівників інституту на зустріч!

Впевнені, що спільна діяльність надасть можливості для конструктивного діалогу з метою вирішення всіх питань, що стосуються плідної роботи на благо колективу інституту та задля надання високого рівня освітніх послуг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.