Профілактично-просвітницька бесіда патрульними поліцейськими зі студентами спеціальності “Право”

12 лютого студенти-правники інституту радо зустрічали з гостьовою лекцією інспекторів Управління патрульної поліції в Черкаській області. Зустріч відбулась в інтерактивному форматі, студенти жваво цікавились, як юридичною інформацією від практиків, так і питаннями організації діяльності патрульної служби.

В ході лекції було розкрито питання щодо запобігання адміністративним правопорушень серед молоді, інспектори нагадали, про невідворотність адміністративної відповідальності. Для наглядності практичної діяльності, поліцейські продемонстрували майстер-клас поверхневої перевірки правопорушника. В ході зустрічі також обговорили проблеми поліцейського реагування на виклики громадян та нововведеного мобільного додатку «My Pol».

Студенти брали активну участь в обговоренні тем взаємодії поліції з громадськістю та поставили ряд запитань щодо практичного застосування правових норм та умов прийому до поліції.

Як повідомив староста групи БП-117 Заєленчець Олексій, зустріч була корисною для закріплення теоретичних знань з адміністративного та кримінального права,  сприяла  формуванню правової культури, а також розширила кругозір щодо правил спілкування з представниками правоохоронних органів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.