Працевлаштування випускників

Професійні досягнення випускників є важливим індикатором якості знань та організації освітнього процесу, що зумовлює пошук і впровадження нових засобів і методів формування процесу досягнення студентською молоддю успіху в ході професійного самовизначення під час навчання у Черкаському інституті  ДВНЗ «Університет банківської справи».

Центр працевлаштування випускників

Для студентів здійснює :

 • інформування випускників щодо напрямів діяльності та потреби в кадрах підприємств, організацій, установ м. Черкаси;
 • надання інформації здобувачів вищої освіти щодо можливостей тимчасового працевлаштування під час навчання, в літній та зимовий періоди і на неповний робочий день;
 • консультування здобувачів вищої освіти стосовно формування особистого портфоліо, стратегії та техніки пошуку роботи, проходження співбесід.

Для роботодавців організовує :

 • оголошення вакансій та критеріїв підбору персоналу серед студентів і випускників;
 • проведення презентацій підприємств, організацій, установ;
 • первинні співбесіди з кандидатами, забезпечує прямий контакт студентів і випускників із роботодавцями;

Проведення спеціальних заходів

 • ярмарок вакансій та днів кар’єри на базі інституту та виїзних на підприємствах, установах, організаціях);
 • зустрічей, конкурсів, майстер класів із залученням експертів-роботодавців провідних організацій.


Логотип Партнер
Національний банк України
АТ «Ощадбанк»
ПАТ «Приватбанк»
ПАТ «Райффайзен банк Аваль»
Unicredit Bank
ПАТ «Укрсиббанк»
ПАТ “Укргазбанк”
ПАТ «А-банк»
Асоціація українських банків
Незалежна асоціація банків України
Національний банк Польщі (м. Варшава, Республіка Польща)
Банк PKO BP SA (м. Познань, Республіка Польща)
Федеральний банк Німеччини (м. Гахенбург, ФРН)
ПАТ «Азот»
ТОВ АПК “МАЇС”
ПАТ «СК Арсенал страхування», м. Черкаси
ПАТ «Європейський страховий альянс», м. Черкаси
ПАТ «Страхова група «ТАС», м. Черкаси
Компанія Everlabs
Forward Bank
OTP Bank

Поради для самостійного пошуку вакансій

Для самостійного пошуку вакансій використовуйте ресурси мережі Інтернет:

job.ukr.net

www.trud.ua

www.srochno.ua

rabota.ua

alljob.com.ua

Ознайомиться з провідними підприємства Черкаського регіону Деталі

Міфи та реалії пошуку вакансій Деталі

08 лютого та 31 січня 2017 р.
Пройшла зустріч Начальника відділення – Регіонального директора Черкаського відділення А-банк Юрія Степановича Савоніка зі студентами-випускниками щодо працевлаштування у відділеннях одного із провідних банківських установ А-банк!

13 грудня 2016 р.
На базі Черкаського навчально-наукового інституту 13 грудня 2016 р. о 14:30 год відбувся круглий стіл-зустріч: «Розвиток інформаційних технологій у світі та в Черкасах». Зустріч та обговорення перспектив розвитку інформаційних технологій та взаємодія щодо реалізації подальших сумісних проектів, що відбулася з керівником компанії Everlabs Олегом Паськом.

2 грудня 2016 р.
Пройшов другий етап Всеукраїнської студентської UniОлімпіади від Укрсоцбанку. Серед переможців UniОлімпіади 2016 року стала студентка Черкаського інституту ДВНЗ “Університет банківської справи” – Ткаченко Катерина!
Протягом 6 місяців переможці зможуть пройти оплачуване стажування у головному київському офісі та регіональних підрозділах банку за наступними напрямами: корпоративний і роздрібний бізнес, маркетинг, стратегічні фінанси, ризики, аудит та CRM. Щомісячний дохід стажера становитиме 2500 гривень до виплати податків.

Якщо Ви маєте пропозиції щодо працевлаштування для наших студентів. Скористайтеся формою подачі вакансії нижче.

Вакансія (обов'язково)

Рубрика (сфера, приклад: ІТ, медицина, будівництво тощо) (обов'язково)

Компанія (обов'язково)

Додаткова інформація

Залишилось символів: 1000

Стать (обов'язково)
Чол.Жін.Не важливо

Графік роботи (обов'язково)

Тип роботи (обов'язково)

Досвід роботи (обов'язково)

Регіон, місто (обов'язково)

Заробітна плата (обов'язково)

Контактна особа (обов'язково)

Email

Телефон

Сайт

Дата (обов'язково)

 1. Черкаське відділення А-банк запрошує на роботу студентів! Контактна інформація: a-bank.com.ua або (0472) 50-60-65
 2. UniCreditBank запрошує студентів магістратури до участі у конкурсі 12 UniОлімпіади. Мета UniОлімпіади – пошук обдарованої молоді, сприяння підвищенню якості підготовки кваліфікованих фахівців та пропозиції кращим випускникам ВНЗ працевлаштування в міжнародному банку. Програма стажування надає майбутнім випускникам можливість навчання у бізнесі та підтримуючих підрозділах UniCredit Bank.
 3. НБУ пропонує на постійні основі стажування студентам ДВНЗ «Університет банківської справи» із подальшим зарахуванням до кадрового резерву в Національному банку України. Запрошуються на стажування до Національного банку України студенти старших курсів вищих навчальних закладів України фінансово-економічних, ІТ-спеціальностей, лінгвістів (англійська мова). (Деталі)
 4. Компанія Everlabs студентам пропонує роботу!!! Сучасна наукова думка відображає єдність поглядів дослідників, практиків та експертів в тому, що економічний розвиток і добробут держави в сьогоднішніх умовах значною мірою залежить від розвитку сектору високих технологій та інноваційної діяльності країни. Такі тенденції не залишаються поза увагою освітніх процесів Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи». На базі Черкаського навчально-наукового інституту 13 грудня о 14:30 год. відбувся круглий стіл-зустріч: «Розвиток інформаційних технологій у світі та в Черкасах». Зустріч та обговорення перспектив розвитку інформаційних технологій та взаємодія щодо реалізації подальших сумісних проектів, що відбулася з керівником компанії Everlabs Олегом Паськом.
 5. Стажування у Світовій організації торгівлі. Секретаріат Світової організації торгівлі (World Trade Organisation) пропонує програму стажування для студентів, які мають базову вищу освіту, бажають отримати практичний досвід і поглибити свої знання про міжнародну торговельну систему.
  Стажери працюють в секретаріаті СОТ у Женеві і виконують завдання, що допомагають краще розуміти роботу організації і торговельної політики в цілому. Вони отримують щоденну оплату розміром 60 CHF.
  Тривалість стажування – до 24 тижнів, залежно від проекту. Стажування може розпочатися в будь-який час протягом року.
  Вимоги:
  – бути громадянином країни-члена СОТ;
  – мати диплом бакалавра (економіка, право, політологія, міжнародні відносини) і закінчити перший рік навчання на магістратурі;
  – вік – 21-30 років.
  Документи:
  Кандидат повинен подати онлайн-заявку.
  Е-mail: enquiries@wto.org
  Детальніше про стажування можна прочитати на сайті: Деталі
 6. Тенденції в фінансово-кредитній сфері обумовлюють забезпечення розвитку корпоративного управління та інновацій на ринку банківських послуг, потребують знання новітніх підходів в реалізації стандартів банківництва, а також обумовлюють постійну вимогу удосконалювати професійні компетенції сучасного фахівця-банкіра. Відповідно до сучасних вимог, ДВНЗ «Університет банківської справи» та ПАТ «Державний ощадний банк України» уклали договір про надання освітніх послуг та забезпечення  розвитку співпраці щодо підготовки фахівців для потреб банку.
  ПАТ «Державний ощадний банк України» на постійній основі пропонує стажування з перспективою заміщення вакантних посад банку.
 7. На базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», сумісно з представником торгівельно-промислової палати Мартіном Ройтером, відбулося обговорення спільної реалізації проекту стажування та тимчасового працевлаштування в Німеччині.
  Співпраця з Німеччиною передбачає реальні можливості стажування для студентів та викладачів в рамках проекту «Internship Program of German Business for Ukraine 2017».
  Період подання документів для розгляду з 11 квітня по 06 червня 2016р.
 8. Університет банківської справи підписав угоду з ПАТ КБ “Приватбанк” щодо зарплатного проекту та організації виробничої практики 25 березня Університет банківської справи та ПАТ КБ “Приватбанк” підписали договір про розрахунково – касове обслуговування з використанням платіжних карток. Відтепер ПАТ КБ “Приватбанк” здійснюватиме обслуговування Університету банківської справи в частині відкриття карткових рахунків для виплати заробітної плати, стипендії та інших видів виплат. Крім того у студентів з’явиться можливість проходження стажування та он-лайн практики в «Приватбанку» та отримання пропозицій подальшого працевлаштування. Деталі

Конкурс вакансій від Forward Bank

Структура Північного офісу Держаудитслужби

 • апарат Північного офісу Держаудитслужби
 • управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій, Житомирській, Черкаській та Чернігівській областях

Посади, які можуть бути запропоновані випускникам вищих навчальних закладів в Управлінні Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області (м. Черкаси, вул. Смілянська 120/1, 63-24-19)

 1. Головний державний аудитор, головний державний фінансовий інспектор категорія «В», 7 група оплати праці;
 2. Провідний державний аудитор, провідний державний фінансовий інспектор категорія «В», 8 група оплати праці;
 3. Державний аудитор, державний фінансовий інспектор категорія «В», 9 група оплати праці.

В межах посади державної служби категорії «В» присвоюються такі ранги державних службовців: 9 ранг, 8 ранг, 7 ранг, 6 ранг.

Умови прийняття на державну службу

Вступ на державну службу здійснюється шляхом призначення громадянина України на посаду державної служби за результатами конкурсу. Особам, призначеним на посаду державної служби вперше, встановлюється строк випробування терміном до шести місяців. Громадяни України, які вперше призначені на посаду державної служби, приймають присягу державного службовця.

Обов’язки за посадами

Державний аудитор (головний, провідний), та державний” фінансовий інспектор (головний, провідний): здійснення державного фінансового аудиту або здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, визначення потреби в бюджетних коштах та взяття бюджетних зобов’язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності об’єктів контролю, внесення пропозицій щодо усунений виявлених недоліків і порушень та запобігання їм надалі; участь у підготовці програми проведення заходу державного фінансового контролю, участь у проведенні заходів державного фінансового контролю; оформлення матеріалів за закінченими заходами державного фінансового контролю, участе в узагальненні їх результатів; контроль за усуненням порушень і недоліків фінансової дисципліни та бухгалтерського обліку, виявлених під час заходів державного фінансового контролю; складання протоколів про адміністративні правопорушення у разі їх вчинення керівниками та іншими службовими особами підконтрольних об’єктів.

Кваліфікаційні вимоги до посад

Освіта: ступінь вищої освіти фінансово-економічного спрямування не нижче молодшого бакалавра, бакалавра.

Оплата праці

Заробітна плата державних службовців складається з посадового окладу, надбавки за вислугу років, надбавки за інтенсивність праці, надбавки за ранг державного службовця. Можуть встановлюватися премії в межах фонду преміювання. Надбавка за вислугу років на державній службі встановлюється на рівні 3 відсотків посадового окладу державного службовця за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу.

Соціальні гарантії державних службовців

Державним службовцям надається щорічна відпустка тривалістю 30 календарних днів з виплатою грошової допомоги у розмірі середньомісячної заробітної плати та додаткова оплачувана відпустка з урахування стажу державної служби. Також можливе надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, ще не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника.

Інформація для довідок щодо наявності вакантних посад

Сектор роботи з персоналом Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області: вул. Смілянська 120/1, каб. 107,63-24-19.

Інформація щодо оголошених конкурсів розміщена на сайті Держаудитслужби http://www.dkrs.gov.ua у розділі «Інформаційний каталог» – «Конкурс на зайняття вакантних посад Держаудитслужби» – «Територіальні органи Держаудитслужби» – «Північний офіс Держаудитслужби» та на сайті Національного агентства з питань державної служби.

Конкурс вакансій від Forward Bank

Кейс від НБУ: Врятуй 2118 рік

Минав 2118 рік. Фантастичний стрибок в розвитку новітніх технологій призвів до колонізації Сонячної системи, бурхливого розвитку штучного інтелекту, який було створено в провідній fintech-компанії Сінгапура, а також появи неконтрольованої фінансової екосистеми зі своїми правилами та відсутністю регуляції.
В таких умовах лише центральні банки тримають баланс між усіма учасниками фінансових ринків та зберігають фінансову стабільність на Землі.

Стає відомо, що існування таких паралельних фінансових систем може призвести до катастрофічних наслідків людства. Кінця світу можна уникнути, якщо повернутись у 2018 рік та оцінити вплив стратегій центральних банків, зокрема Національний банк України на майбутнє фінансової екосистеми.

Приєднуйся – goo.gl/7vVV62
Часу обмаль. Машина часу вже запущена 🚀

Деталі:
⛳ Конкурс для студентів та випускників 1-3 років
⛳ Брати участь можна самостійно або в команді до 4-х осіб
⛳ Дедлайн подачі рішень кейсу – 22 липня 23:59
⛳ Фінал кейсу відбудеться в Києві в Національному банку України

Учасники з найкращими рішеннями отримають запрошення на каву з Директором Департаменту стратегії та реформування НБУ.
🏆 А переможцям кейсу буде запропоновано стажування, початок і тривалість якого буде визначено індивідуально.
З організаційних питань звертайтеся в службу підтримки CASERS:
📞 (099) 013 06 66
📞 (063) 890 41 47
📧 support@casers.org

Райффайзен Банк Аваль починає  відбір стажерів за напрямком роздрібний бізнес – робота з клієнтами на відділенні!

Умови стажування:

Шукаємо студентів 4-5 курсів, які готові після стажування прийняти пропозицію офіційного працевлаштування

Освіта: економічний напрямок

Вимоги: бажання працювати з клієнтами та розвиватися у банківській сфері

Локація: Київ, Дніпро, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Одеса.

Надсилайте резюме на пошту vacancy.hr@aval.ua з темою: «Стажування РБА та вкажіть місто».

У випадку наявності запитань щодо програми стажування просимо звертатись до відповідальних менеджерів з підбору персоналу:

Київ – Якущенко Катерина kyakuschenko@ks.aval.ua  (050) 3859690

Дніпро – Антонюк Марія mantoniuk@zt.aval.ua   (050) 4146221

Харків – Холоша Анастасія akholosha@ks.aval.ua   (050) 3873592

Львів, Івано-Франківськ – Кисленко Лариса lkyslenko@kh.aval.ua

(050) 3525365

Одеса – Бондаренко Алена alona.bondarenko@aval.ua    (095) 2758968

Оператор контакт-центру
Дата: 2018-04-26
Вакансія: Оператор контакт-центру
Рубрика: фінансова
Компанія: ТОВ «KVADRA ASSISTANCE»
Додаткова інформація: Група компаній «KVADRA INVEST» у зв’язку з активним розвитком, здійснює пошук співробітників в Контакт Центр «Kvadra Assistance».
KVADRA INVEST: група компаній, що об’єдную виробничу, фінансову, експортну, адвокатську, консалтингову компанії.
Ми шукаємо активних та цілеспрямованих людей, які хочуть розвиватися разом з компанією! Наші клієнти це банки, страхові компанії, великі юридичні особи!

Наш кандидат людина, яка:

 • Вільно володіє українською, російською мовами
 • Має активну життєву позицію
 • Комунікабельна (готова спілкуватись з різними людьми)
 • Має бажання вдосконалюватися, розвиватися та навчатися

Ми пропонуємо:

 • Гнучкий графік роботи
 • Навчання та комфорні умови праці
 • Гідний рівень заробітньої плати
 • Молодий та дружній колектив
 • Стабільна оплата у чітко визначені терміни
 • Можливість працювати на різних проектах.

Основні обов’язки: Здійснення вхідних/вихідних дзвінків в залежності від проекту;
Поспішайте стати частиної нашої команди!
Стать: Не важливо
Графік роботи: Повний день
Тип роботи: Постійна
Досвід роботи: не обо’язково
Регіон, місто: Сміла
Заробітна плата: від 4000 грн.
Контактна особа: Діана Олександрівна
Email: d.solodiy@kvadrainvest.ua Телефон: 0679502671
Сайт: http://kvadrainvest.com

Бухгалтер в групу обліку взаєморозрахунків, адміністрування ПДВ
Дата: 2018-11-15
Вакансія: Бухгалтер в групу обліку взаєморозрахунків, адміністрування ПДВ
Рубрика: Облік і аудит
Компанія: МХП
Додаткова інформація: Якщо Ви – відповідальний, цілеспрямований, комунікабельний, активний та вмієте якісно та своєчасно виконувати завдання, тоді саме для Вас відкрита наша вакансія Бухгалтер в групу обліку взаєморозрахунків, адміністрування ПДВ.
Обов`язки:
– Звірка з покупцями та постачальниками
– Проведення реалізації в обліковій системі
– Внесення в облікову систему податкових накладних постачальників
– Реєстрація податкових зобов’язань
Стать: Не важливо
Графік роботи: Повний день
Тип роботи: Постійна
Досвід роботи: без досвіду
Регіон, місто: Черкаси
Заробітна плата: 10000 – 12000 тис.грн
Контактна особа: Марина Макарченко
Email: yu.l.dudnyk@mhp.com.ua Телефон: 380503868576
Сайт: https://www.mhp.com.ua/uk/home

Бухгалтер в групу обліку взаєморозрахунків, адміністрування ПДВ
Дата: 2018-11-15
Вакансія: Бухгалтер в Групу податків та звітності
Рубрика: Облік і аудит
Компанія: МХП
Додаткова інформація: Якщо Ви – відповідальний, цілеспрямований, комунікабельний, активний та вмієте якісно та своєчасно виконувати завдання, тоді саме для Вас відкрита наша вакансія Бухгалтер в Групу податків та звітності.
Обов`язки:
– Формування податкової звітності по підприємствах на єдиному податку 4-ї групи (в т.ч. і оренда землі), загальній системі оподаткування
– Звірка з ЕК по податках
Вимоги до кандидата:
Освіта повна вища;
Рівень володіння ПК: впевнений користувач;
Володіння Excel (Провідний рівень), MS Office.
Знання принципів бухгалтерського та податкового обліку (готові працювати з новачками, які мають дуже велике бажання розвиватись)
Знання 1С
Аналітичні здібності, навички обробки та структурування великого об’єму інформації
Компанія пропонує:
Динамічний розвиток і кар’єрний ріст
Цікаві задачі
Можливість стати частиною команди кращих спеціалістів країни
Доставка на роботу та з роботи транспортом підприємства
Навчання та корпоративні тренінги для кращих співробітників
Офіційне оформлення
Стать: Не важливо
Графік роботи: Повний день
Тип роботи: Постійна
Досвід роботи: без досвіду
Регіон, місто: Черкаси
Заробітна плата: 10000 – 12000 тис.грн
Контактна особа: Марина Макарченко
Email: yu.l.dudnyk@mhp.com.ua Телефон: 380503868576
Сайт: https://www.mhp.com.ua/uk/home

Бухгалтер в Групу обліку виробництва, виробничих запасів, ОЗ
Дата: 2018-11-15
Вакансія: Бухгалтер в Групу обліку виробництва, виробничих запасів, ОЗ
Рубрика: Облік і аудит
Компанія: МХП
Додаткова інформація: Якщо Ви – відповідальний, цілеспрямований, комунікабельний, активний та вмієте якісно та своєчасно виконувати завдання, тоді саме для Вас відкрита наша вакансія Бухгалтер в Групу обліку виробництва
Обов’язки:
Відображення в обліковій системі руху основних засобів
Контроль коректного закриття виробництва
Підготовка партій до продажу (проведення доробки зерна)
Вимоги до кандидата:
Освіта повна вища;
Рівень володіння ПК: впевнений користувач;
Володіння Excel (Провідний рівень), MS Office.
Знання принципів бухгалтерського та податкового обліку (готові працювати з новачками, які мають дуже велике бажання розвиватись)
Знання 1С
Аналітичні здібності, навички обробки та структурування великого об’єму інформації
Компанія пропонує:
Динамічний розвиток і кар’єрний ріст
Цікаві задачі
Можливість стати частиною команди кращих спеціалістів країни
Доставка на роботу та з роботи транспортом підприємства
Навчання та корпоративні тренінги для кращих співробітників
Офіційне оформлення згідно КЗпП;
Стать: Не важливо
Графік роботи: Повний день
Тип роботи: Постійна
Досвід роботи: без досвіду
Регіон, місто: Черкаси
Заробітна плата: 10000 – 12000 тис.грн
Контактна особа: Марина Макарченко
Email: yu.l.dudnyk@mhp.com.ua Телефон: 380503868576
Сайт: https://www.mhp.com.ua/uk/home

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.