Поліграф – інструмент для отримання важливої інформації

20 лютого в інституті відбулася гостьова лекція студентів з представником Всеукраїнської асоціації поліграфологів Починок Оксаною Володимирівною.

Використання поліграфу дає можливість протестувати особу та визначити їх причетність до злочину. Поліграфологом здійснюється періодична перевірка особистих якостей, чесності та старанності працівників підприємств та організацій. Також поліграфолог надає такі послуги приватним особам, як перевірка подружньої вірності та підлітків на предмет вживання наркотичних засобів тощо.

Детектор брехні є важливим інструментом доказування в кримінальному процесі, оскільки результати його використання оформлюються в якості висновку судового експерта. За допомогою поліграфа було розкрито низку резонансних злочинів, починаючи зі справи Тоссетті кінця ХІХ століття.

Студентами було отримано й засвоєно інформацію про умови проходження тестування на поліграфі, у тому числі за умов неординарного фізіологічного та психологічного стану досліджуваної особи.

Оксана Володимирівна акцентувала увагу на необхідності використання виключно сертифікованих в Україні приладів «Rubicon» для одержання найбільш достовірної інформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.