Перший регіональний турнір з фінансової грамотності

Шановні учні, студенти, викладачі, колеги!

З 13 листопада 2017 року в Черкаській області стартує Перший регіональний турнір з фінансової грамотності.

Організаторами Турніру виступають Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» та комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Підтримку в проведенні турніру надають: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АБ «Укргазбанк».

Турнір є відкритим для учнівських об’єднань, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів I- IІ рівнів акредитації.

Турнір проводиться з метою створення сприятливих умов для реалізації та розвитку творчих і дослідницьких здібностей школярів та студентів у підвищенні фінансової грамотності і забезпеченні фінансової освіти та формування фінансової культури і фінансової поведінки у рамках проведення дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність».

В Турнірі можуть брати участь команди з 3-5 учасників.

Команди мають вчасно оформити заявки на участь в Турнірі. Реєстрація команди проводиться капітаном команди шляхом заповнення реєстраційної форми.

Реєстрація команд відкривається 13 листопада і триває до 18 листопада 2017 року до 18.00 включно. Після реєстрації учасникам надсилаються логіни і паролі для користування веб-ресурсом.

Ознайомитись з Положенням про проведення першого регіонального турніру з фінансової грамотності можна на тут.

Турнір проводиться в два етапи.

Під час першого заочного етапу (відбіркові ігри), проводиться вибір питань для проведення командних змагань (жеребкування) та відбір команд, які готують презентації за обраним питанням за допомогою методу «випадкових чисел».

Зареєстровані команди до 28.11.2017 р. можуть на веб-ресурсі турніру розмістити свою візитку (до 5 хвилин відео) та презентацію (не більше 25 слайдів).

Другий етап проводиться у вигляді фінальних змагань на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» (м. Черкаси, вул. В. Чорновала, 164 ).

  • Термін проведення 09.12.2017 року о 10.00 год.
  • Оголошення результатів та визначення переможців Турніру о 14.00.

Дипломами нагороджуються команди – фіналісти Турніру (6 команд).

Дипломом І ступеня нагороджується одна команда, що отримала максимальний рейтинг і має найбільшу кількість балів.

Дипломам II ступеня нагороджуються 2 команди, які посіли 2 та 3 місце за загальним рейтингом та дипломом III ступеня нагороджуються команди, що зайняли відповідно 4, 5 та 6 місце за загальним рейтингом.

Усі команди-переможці нагороджуються дипломами Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та призами, що підготовлені організаторами Турніру.

Нагородження переможців і призерів Турніру відбувається в день проведення в актовому залі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Запрошуємо до участі у Турнірі!

Зареєструйте команду до 19 листопада 2017 року! Заповніть реєстраційну форму і отримайте логіни і паролі для кожного учасника команди, щоб мати змогу пройти всі етапи турніру з нашою інформаційною підтримкою.

Ми бажаємо успіху всім учасникам Турніру.

Контактні телефони:
+38(097)-095-36-76

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.