Укрсоцбанк визначив переможців Uniолімпіади 2016

Організація олімпіад Укрсоцбанком стала доброю традицією для об’єктивного відбору кращих студентів та відзначення їх рівня фахової підготовки.  І цей рік не став виключенням.  У листопаді 2016 року пройшов другий етап Всеукраїнської студентської UniОлімпіади від Укрсоцбанку, де було обрано 15 фіналістів зі 143 студентів.

Серед переможців UniОлімпіади 2016 року стала студентка Черкаського інституту ДВНЗ “Університет банківської справи” – Ткаченко Катерина!
Ми вітаємо нашу студентку з успіхом і здобутою перемогою! Та найважливіше, що просила зазначити  сама Катерина, – це слова вдячності: «…Хочу висловити вдячність викладачам нашого закладу за отриманні знання та настанови, які вони нам дають, а також Укрсоцбанку за чудову можливість для практичної самореалізації студентів, що лише стають на шлях професійного зростання! А щодо отриманого досвіду,  то хочеться  зазначити, що кожного з нас змушує йти до своєї мети якась мрія, і якщо у вас вона з’являється, то не зволікайте, а ставте цілі та неспинно йдіть до своєї мети – до вашої мрії»!

Ми пишаємося перемогою Катерини і висловлюємо свою вдячність за теплі слова та за звитягу!

І на завершення, хочеться підкреслити спільне в поглядах словами відомого вислову Е. Рузвельт: «Майбутнє належить тим, хто вірить в красу своєї мрії»!

Детальніше тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.