«Оскар» за перемогу у конкурсі відео-робіт з питань фінансової грамотності!

23 березня 2018 року відбулося нагородження переможців конкурсу студентських відеоробіт, що був організований Фондом гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» в рамках святкування Всесвітнього тижня грошей в Україні (Global Money Week).

Конкурс націлений на залучення студентів вищих навчальних закладів до поглибленого вивчення фінансових питань, розвитку раціональної фінансової поведінки, стимулювання творчого мислення і отримання практичних навичок у фінансовій сфері.

Студентські відеороботи Університету банківської справи були присвячені темі «Мистецтво заощаджувати: корисні лайфаки».
Загалом до участі у конкурсі будо надано 50 відео-робіт від представників більш ніж 20 вищих навчальних закладів з усіх регіонів України. Серед чисельної кількості робіт, роботи студентів Черкаського  інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» увійшли у трійку найкращих.

Ми вітаємо  Олексія Майстренка та  Світлану Романчук, які посіли почесне третє місце за результатами онлайн-голосування та оцінювання журі конкурсу!

Пишаємося нашими студентами та приєднуємося до чисельних привітань адресованих переможцям! Переконані, що відео, створене нашими конкурсантами, дозволить донести важливість відповідального ставлення до власного бюджету та усвідомленого вибору фінансових послуг молоді зрозумілою для неї мовою!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.