Онлайн-зустріч студентів з начальником відділу міжнародних зв’язків

У четвер 24 вересня 2020 року відбулася онлайн-зустріч студентів Черкаського навчально-наукового інституту Університету банківської справи з начальником відділу міжнародних зв’язків – Мартою Зварич, яка розповіла про зв’язки, що має наш Університет із закордонними закладами вищої освіти.

Міжнародна співпраця у сфері освіти та науки Університету банківської справи з університетами інших країн дозволяє створити єдиний європейський освітній простір, забезпечити належне навчання студентів Університету та сприяти максимальному використанню можливостей студентського потенціалу в освітньому просторі європейських держав.

Марта Зварич ознайомила студентів Черкаського інституту з можливостями щодо семестрового обміну-навчання у зарубіжних університетах-партнерах, отримання освіти за програмами подвійних дипломів та участі у програмі мобільності ЕРАЗМУС +.

Поділилася власним студентським досвідом семестрових обмінів – особливостями навчання за кордоном, відповіла на питання студентів щодо організації побуту та дозвілля.

Закликала студентів використовувати можливості зовнішньої академічної мобільності, що надає Університет для пізнання нових країн, знайомств з новими людьми та їх культурами, «прокачки» комунікативних скілсів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.