НТБ Cлавутич

Навчально-тренувальний банк „Cлавутич“

      Навчально-тренувальний банк «Славутич» є єдиним в Україні навчально-тренувальним банком, який моделює діяльність комерційного банку, забезпечує банківське обслуговування юридичних осіб навчально-тренувальних фірм – членів Всеукраїнської Асоціації «Централь», учасниками якої є навчальні заклади Києва, Миколаєва, Вінниці, Хмельницького, Івано-Франківська, Львова та інших міст України.
Унікальною особливістю діяльності «Славутича» є активне використання автоматизованої банківської системи «Б2», що забезпечує отримання студентами практичного досвіду роботи в банківській установі.

Наші клієнти

ntbclientmap


До уваги!

Навчально-тренувальний Банк “Cлавутич” Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ “Університет банківської справи” обслуговує навчально-тренувальні фірми, які функціонують при навчальних закладах України.

Якщо на базі вашого навчального закладу є організовані студентами та викладачами студентські навчально-тренувальні фірми, страхові компанії, чи інші навчальні структури, для практичної підготовки студентів, ми пропонуємо співпрацю. Адже,  нашими перевагами є можливість здійснювати розрахунки між навчально-тренувальними фірмами та обслуговувати клієнтів в реальній автоматизованій банківській системі Б2, яку використовують близько 60 працюючих банків України.

Для відкриття поточного рахунку необхідно заповнити пакет документів, а саме:

1. Заява на відкриття поточного рахунку;
2. Копія Довідки про внесення Ю.О. до Єдиного державного реєстру підприємства;
3. Копія Довідки про взяття на податковий облік;
4. Картки із зразками підписів (2шт.);
5. Копія документу про реєстрацію у Пенсійному фонді.
6. Опитувальний лист;
7. Договір на розрахунково-касове обслуговування.

Сподіваємось, що ця інформація буде корисною для вас.
Будемо раді з вами співпрацювати.

Для додаткової інформації звертайтеся за номером: 71-99-51
(внутрішній № – 60-68)

E-mail: slavutich@cibs.ck.ua

Бажаємо успіхів!

XIV Всеукраїнський ярмарок


ntb_fair_xiiНавчально-тренувальний банк “Славутич” брав участь у проведенні XII Всеукраїнського ярмарку навчально-тренувальних, який проходив 14-16 травня у м.Львові за ініціативою Асоціації “Український національний центр навчально-тренувальних фірм “Централь” та за підтримки Міністерсва освіти і науки України.

Львівське вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму гостинно зустрічало учасників та гостей ярмарку і на високому професійному рівні забезпечувало його роботу.

Учасниками Ярмарку були навчально-тренувальні фірми навчальних закладів України. На даний захід з’їхалися студенти та учні з міста Києва, Донецька, Івано – Франківська, Луцька, Миколаєва, Одеси, Хмельницького, Чернігова, Черкас.

Найкращі та найактивніші працівники навчально-тренувального банку “Cлавутич” мали змогу представляти наш навчальний заклад на ярмарку. Всі розрахунки між навчально-тренувальними фірмами здійснювалися через наш навчально-тренувальний банк, який був на ярмарку єдиною банківською установою.

Обслуговування клієнтів юридичних та фізичних осіб здійснювалося в реальному режимі на автоматизованій банківській системі В2, яку вперше застосували на такому заході.

Організаційний комітет НТБ очолював Широкопояс Руслан, який здійснював загальне керівництво підготовкою до ярмарку, а також готував рекламні матеріали, буклети, візитки, консультував керівників навчально-тренувальних фірм щодо оформлення реєстраційних документів.

Координацію роботи підрозділів здійснював директор НТБ “Славутич” Шльончак Василь, який проводив презентації роботи банку та нашого інституту, підготував та презентував учасникам ярмарку Річний звіт. Фізичним особам, учасникам ярмарку, директором надавалася готівка зі свого фонду, для можливості здійснення ними касових розрахунків.

Напрямок фронт-офісу очолювала заступник директора Благовісна Вікторія. Під час Ярмарку нею були презентовані пластикові картки нашого банку для фізичних осіб, а також зарплатний проект. На Ярмарку активно проводилася реклама банківських продуктів нашого банку, в результаті якої укладено Договір про співробітництво по зарплатному проекту з ТОВ “Солодкий Рай”.

Роботу підрозділів бек-офісу координувала та направляла головний бухгалтер – Цистан Ірина, яка надавала кваліфіковані консультації працівникам НТБ та клієнтам а також контролювала всі операції та документи. В автоматизованій системі В2 було сформовано та проведено 212 платіжних документів, кожен з яких аналізувався Іриною.

Обслуговування клієнтів юридичних осіб здійснювалося працівниками відділу обслуговування юридичних осіб, на чолі з Атамановською Тетяною. Всі працівники відділу а саме: Кисловська Олександра, Лобатенко Юлія, Лановенко Юлія, Дердуга Наталія, Арзуманова Євгенія, активно працювали, надавали консультації, оформляли документи на видачу чекових книжок, формували платіжні документи на підставі рахунків-фактур клієнтів ( що для клієнтів було приємною новизною), надавали виписки клієнтам. Відділ чудово справився зі своєю роботою.

Клієнти нашого банку відзначили професійну роботу Потоцького Володимира, який надавав кваліфіковані консультації та допомогу в оформленні юридичних документів.

Відділ касових операцій здійснював важливу роботу по готівковому обслуговуванню клієнтів. Начальник відділу Безденна Юлія та її заступник Демидова Вікторія виконували свою роботу чітко, впевнено і професійно. Допомагала їм Коротич Вікторія.

На Ярмарку відділ кредитування юридичних та фізичних осіб, який очолює Васильченко Денис, презентували готівкові кредити і за період ярмарки оформили видачу 6-ти кредитів. Милаш Вікторія і Ковтанець Оксана рекламували наш банк та кредитні продукти.

Начальник відділу обслуговування фізичних осіб Верінкевич Єлєна підготувала для клієнтів цікаві депозитні продукти. Їй допомагала Ільчук Альвіна.

Активно підтримували та допомагали в роботі нашим учасникам старший викладач кафедри банківської справи Барабан Лариса Миколаївна та провідний інженер-програміст Ломако Володимир Володимирович.

Всі учасники працювали єдиною командою, починаючи з першого дня ярмарку.

Ярмарок був насичений низкою цікавих заходів :презентаціями фірм, торгових марок, презентаціями товарів вітчизняних виробників, лотереями, розіграшами призів. Всі були задоволені екскурсіями по чудовому місту Львову.

За результатами проведення ярмарку незалежним журі було відзначено найкращих учасників. За активну участь у підготовці та проведенні ярмарку Банк “Славутич” нагороджено Дипломом та грамотами. Директора нашого інституту Дмитренка Миколу Гавриловича за багаторічну плідну організаторську роботу з інноваційного розвитку освіти України відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України та Ради Учасників Асоціації “Український національний центр навчально-тренувальних фірм “Централь”.

На львівському ярмарку ми отримали чудовий і корисний практичний досвід роботи в команді.

Наталія Мішутіна
Завідувач навчально-тренувального банку “Славутич”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.