Нашим друзям – 50 років

Давнє партнерство та співпраця з Черкаським державним бізнес-коледжем на освітянській ниві черкаської землі не залишила поза увагою його 50 річчя!

12 вересня 2016 р. Черкаський державний бізнес-коледж відвідала з робочим візитом ректор ДВНЗ «Університет банківської справи» професор Смовженко Тамара Степанівна для відзнаки плідності такої співпраці, презентації нових, більш сміливих та прагматичних проектів. А тому метою візиту було не лише привітання наших друзів, а й обговорення подальших напрямків ефективного співробітництва між університетом та бізнес-коледжем.

Окрім робочого візиту в рамках співпраці з Університетом, Тамара Степанівна мала почесну місію привітати партнерів зі святом від імені всіх членів навчально-виробничого комплексу «Західбанкосвіта», до складу якого входить Черкаський державний бізнес-коледж!

Це є однин із важливих спільних проектів, який реалізовано на глобальному рівні в рамках утвореного навчально-виробничого комплексу «Західбанкосвіта», до складу якого  входять 9 членів: ІРД НАН України, три університети, два коледжі, два управління НБУ та Львівський економічний ліцей. Список асоційованих членів НВК «Західбанкосвіта», які співпрацюють з ДВНЗ «Університет банківської справи», завжди розширяється завдяки укладенню нових двосторонніх угод з Івано-Франківським державним коледжем технологій та бізнесу, Львівським кооперативним коледжем економіки і права, що  налічує 15 навчальних закладів – асоційованих членів.

Тамара Степанівна відмітила високопрофесійну підготовку студентів-випускників коледжу та вручила грамоти ДВНЗ «Університет банківської справи» викладачам відділення обліку та фінансів Кулик Ю.М., та Писаченко Л.П. за підготовку фахівців у галузі фінансів, обліку та банківської справи.

За високі професійні досягнення Директору Черкаського державного бізнес-коледжу, професору, д.е.н. Кукліну О.В. була вручена нагорода «За професійну майстерність» Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» за багаторічну плідну співпрацю у сфері навчання та виховання молоді – майбутніх фахівців фінансово-кредитної системи України, успішну реалізацію навчально-наукового та соціального проекту «Фінансова грамотність».

Олег Куклін зазначив: «Я завжди радий бачити у Черкаському державному бізнес-коледжі наших давніх партнерів – друзів Університет банківської справи. Лідери можуть навчатися тільки у більш успішних Лідерів. Щиро дякую Ректорові Тамарі Смовженко за увагу та відзнаку наших скромних досягнень».

В рамках зустрічі, відбулося знайомство з регіональним директором з міжнародної освіти Broward College (Florida, USA) Скотом Мейсоном з метою розширення міжнародних контактів Університету. Під час зустрічі Тамара Смовженко ознайомила пана Мейсона  з Черкаським інститутом ДВНЗ «Університет банківської справи», з реалізацією освітніх програм «Фінансова грамотність», та з перспективами розвитку і можливостями міжнародних освітніх зав’язків щодо обміну студентами.

Сторони, враховуючи загально глобалізаційні тенденції зближення університетської та коледжівської освіти домовилися розвивати співпрацю в цьому напрямі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.