Контроль ефективності використання фінансових та господарських ресурсів та розслідування фінансових злочинів в місцевому самоврядуванні

05 листопада 2021 в Черкаському інституті Університету банківської справи відбулася зустріч з нашим випускником Вадимом Гайовичем.

Вадим Юрійович поєднує наукові дослідження в Університет банківської справи з громадською роботою в статусі депутата Черкаської обласної ради. Він відома особистість, яка поряд з вирішенням проблемних питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, всебічно сприяє розвитку вищої освіти та зміцненню екологічної безпеки Черкащини.

Під час спілкування була розглянута специфіка управління коштами та активами Черкаської області та її місцевих громад. Наведені влучні приклади сучасної підприємницької практики та державного управління, які дозволили поглибити теоретичні знання студентів.

Особливо відзначимо не тільки високий професійний рівень гостя, а і його дружнє невимушене спілкування з майбутніми фахівцями фінансової і банківської сфери.

Безмежно вдячні В.Ю. Гайовичу за гостьову лекцію, що підтвердила важливість і необхідність міцного зв’язку освіти з представниками реального сектору і державного управління, що закладає надійне підгрунтя для формування у студентської молоді стартових позицій майбутнього професійного зростання та активної громадянської позиції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.