Конкурси та проекти

*1*

Scholarship в Україні – грантовий конкурс серед студентів ЗВО

Scholarship (31.10.2019)

*2*

Finance.ua запрошує студентів до участі у грантовій програмі Scholarship

Українських студентів запрошують до участі у Scholarship – грантовій програмі, яку проводить сайт про фінанси Finance.ua. Переможець конкурсу отримає грант на навчання від Finance.ua у розмірі 18 000 грн та за бажанням зможе безкоштовно відвідати конференцію FinRetail 2019.

Учасники мають написати статтю на тему “Розвиток ринку кредитування в Україні в розрізі банків та мікрофінансових організацій” об’ємом від 2 до 3 тисяч слів. Матеріали треба надсилати на електронну адресу grant@mail.finance.ua з темою листа “Заявка на участь в Scholarship”. Розглядатимуться роботи студентів усіх українських ВНЗ з 1 по 6 курс, денного і заочного відділення.

Старт конкурсу – 2 вересня.

Кінець прийому робіт – 1 листопада.

Оголошення фіналістів – 15 листопада.

Чому Finance.ua проводить Scholarship?

Finance.ua – це сайт про фінанси та банки, чиє завдання – сприяти підвищенню фінансової грамотності серед жителів України. Сподіваємося, що Scholarship допоможе зацікавити фінансовою тематикою перспективних журналістів, аналітиків та студентів інших напрямів.

Більше про правила участі, основні вимоги та виграш – читайте за посиланням https://finance.ua/ua/scholarship.

*3*

Соціальна програма Scholarship – твій шанс на успішне майбутнє!

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні отримати вищу освіту та організував конкурс на отримання гранту загальною сумою у 16 тисяч гривень!

Отримати кошти на оплату навчання у виші може кожен студент чи абітурієнт. Майбутня професія не має значення.

Для участі потрібно написати статтю на тему пов’язану з домашнім текстилем. Це має бути актуальний, корисний та унікальний текст. Більше інформації по завданню шукайте за посиланням.

Участь у програмі безкоштовна!

Від тебе потрібно тільки бажання та трішки інтелектуальної праці!

Кінцевий строк подання робіт – 10 березня 2020 року.

Не втрачай шансу стати переможцем та отримати грант!

Деталі програми: https://zasteli.com.ua/ua/publications/scholarship-v-ukraine-zasteli/

Зв’язатися з нами можна за тел. +38 (098) 681 27 12

 

*1*

*2*

*3*

*4*

Конкурс наукових студентських робіт

ЕКОНОМІЧНА ГЛОБАЛІЗАЦІЯ ТА ШОСТИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УСТРІЙ: СТУДЕНТАМ ВИШІВ ПРОПОНУЮТЬ НАПИСАТИ ДОСЛІДНИЦЬКУ РОБОТУ ТА ВИГРАТИ ДО 13 ТИС ГРИВЕНЬ

Студенти університетів 2-5 курсів різних спеціальностей та форм навчання можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт – їх прийом відкритий до 10 грудня 2018 року.

Тема конкурсу: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”. У своїх дослідженнях учасники можуть застосовувати знання з маркетингу, менеджменту, економіки тощо.

Якщо ви хочете поділитися своїм баченням розвитку країни та здобути досвід наукових досліджень, надсилайте статтю-дослідження за посиланням. Захист робіт та визначення переможців проведуть наприкінці грудня.

Призовий фонд конкурсу складає 27 тис гривень. Ці кошти будуть розподілені між трьома переможцями наступним чином:

  • 1 місце – 13 000 гривень;
  • 2 місце – 7 500 гривень;
  • 3 місце – 3 500 гривень.

Переможців визначатиме журі конкурсу, до складу якого увійде генеральний директор директорату інновацій та трансферу технологій МОН Дар’я Чайка, науковці, представники бізнесу та роботодавці.

Докладніше з умовами участі, вимогами до конкурсних робіт та етапами конкурсу можна ознайомитися тут.

*5*

Конкурсна програма “Кращий студент України”. Деталі тут.

*6*

Конкурс “Марафон з інтелектуальної власності”. Деталі тут.

*7*

Оргкомітет конкурсу запрошує вас взяти участь у конкурсі «Марафон з інтелектуальної власності – IP MARATHON 2018»., який відбудеться в рамках ІІІ МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ “ Innovation Market” 21-23 листопада 2018 року,в Міжнародному виставковому центрі у м. Київ.

Інформуємо вас, що реєстрація команд та прийом заявок продовжено до 16 листопада 2018р. Офіційний лист з повідомленням щодо проведення конкурсу “Марафон з інтелектуальної власності” та положенням було розіслано Міністерством освіти і науки України. (Додається)

Просимо вас заповнити та подати заявку на участь за посиланням:
https://goo.gl/forms/aIDMwpsvuaEQLzrU2 [1]

Деталі: https://www.facebook.com/events/2170632266485480/ [2]
У разі виникнення питань просимо писати нам на пошту ipmarathonua@gmail.com або телефонувати +38 096 456 38 03 – координатор Катерина.

*8*

*9*

Соціальна програма SCHOLARSHIP: «Оплата за весь рік навчання у твоєму ВНЗ»

*10*

Проект соціальних ініціатив «Що я можу зробити для України»

До управління освіти і науки облдержадміністрації надійшов лист Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру № 19 від 04.02.2019 про проведення проекту соціальних ініціатив «Що я можу зробити для України» (далі – Проект).

Метою проекту є отримання молоддю нових знань та навичок щодо сучасного процесу державотворення, усвідомлення проблеми оптимізації державного устрою в Україні та ролі молоді щодо їх вирішення, а також мотивація молоді до громадської активності.

Положення про порядок організації та проведення проекту.

*11*

Конкурс на краще відео з питань фінансової грамотності

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.