Конкурс «Фінансова безпека»

Вперше в Україні

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році зі спеціалізації «Фінансова безпека»

Конкурс спрямовано на виявлення, формування та реалізацію інтелектуального потенціалу,  стимулювання творчого самовдосконалення та підтримки ініціатив студентської молоді, активне залучення її до наукових досліджень і формування дослідницької культури та навичок науково-дослідної роботи, розвиток конструктивної практичної взаємодії наукових шкіл задля підвищення якості підготовки фахівців у сфері фінансової безпеки.

Конкурс проводиться у два тури:

  • перший тур — у закладах вищої освіти — з жовтня 2018 р. по січень 2019 р.
  • другий тур — у базових закладах вищої освіти, у лютому-квітні 2019 р.

Наказ Міністра освіти і науки України “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році” від 18.09.2018 р. №1010.

Наказ Міністра освіти і науки України “Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей” від 18.04.2017 р. №605

Склад галузевої конкурсної комісії та апеляційної комісія Всеукраїнського конкурсу зі спеціалізації “Фінансова безпека”

Інформаційний лист про проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 н.р. зі спеціалізації «Фінансова безпека»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.