Інформація щодо проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін «Міжнародна економіка» та «Менеджмент»

18 грудня 2017 року на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін «Міжнародна економіка» та «Менеджмент», в яких взяли участь 30 студентів нашого інституту.

Учасники мали можливість визначити свій особистий рівень знань з дисциплін «Менеджмент» та «Міжнародна економіка», виконували тестові завдання в програмній оболонці «Прометей», вирішували аналітико-розрахункової задачі та обґрунтовували реальні економічні, соціальні та бізнес-ситуацій у творчих завданнях.

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Міжнародна економіка» стали:

І місце – Соломко Катерина Володимирівна;

ІІ місце – Мендоса Яна Віталіївна;

ІІІ місце – Рясько Росіна Василівна, Сидоренко Тетяна Олександрівна.

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Менеджмент» стали:

І місце – Смаглій Ліля;

ІІ місце – Нечипоренко Андрій;

ІІІ місце – Пилипенко Вадим.

Всі учасники Олімпіади продемонстрували високий рівень професійних знань, творчість, оригінальність та креативність при вирішенні запропонованих завдань Олімпіади.

Кафедра менеджменту та інформаційних технологій бажає переможцям подальших успіхів, поглиблення знань, розвитку професійних компетенцій, творчих сил та наснаги. Нехай ваша перемога надихає на нові звершення і досягнення!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.