Гостьова лекція від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

04 листопада 2021 у рамках святкування Всесвітнього дня заощаджень в Україні, що проходить упродовж тижня з 31 жовтня до 07 листопада , на платформі MOODLE Черкаського інституту Університету банківської справи проведено гостьову лекцію «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОБОТИ ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ».

Спікерами заходу виступили провідні консультанти з економічних питань відділу фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) Ганна КУЩАК та Богдан НАЙЧУК. У ході гостьової лекції спікери доторкнулися таких аспектів:

–        історії створення системи гарантування вкладів у світі та Україні;

–        міжнародного досвіду гарантування вкладів;

–        особливостей організаційної структури ФГВФО та його функції;

–        джерел фінансування Фонду;

–        банківської криза і її наслідків для Фонду;

–        роботи з неплатоспроможними банками та їх активами;

–        реалізації захисту прав вкладників та відшкодування коштів вкладів;

–        автоматизованої системи виплат.

Учасниками гостьової лекції були як студенти та викладачі Черкаський інститут Університету банківської справи, так і запрошені учні та вчителі Черкаської спеціалізованої школи №13, Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської міської ради, Золотоніської спеціалізованої школи № 1, Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради.

Дякуємо всьому Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і особисто пані Ганні та пану Богдану за цікавий та змістовний захід реалізований у співпраці для підвищення рівня фінансової грамотності та профорієнтації молоді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.