Фінансово-кредитна система України в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів: погляд молоді

19 квітня на базі Черкаського інституту відбулася ХVIІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та аспірантів «Фінансово-кредитна система України в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів». Цьогорічна конференція проходила в оновленому і дещо незвичному форматі публічної дискусії.

До участі в конференції долучилися студенти усіх курсів бакалаврату та магістранти. Учасники конференції поділилися результатами своїх останніх наукових пошуків, що висвітлюють проблеми та шляхи їх подолання в банківському секторі економіки, страхової справи, основних аспектів інноваційного розвитку, обліку та аналізу, а також чимала увага приділялася питанням удосконалення правових та соціально-психологічних відносин у сфері фінансів.

Необхідно відмітити високий рівень доповідей молодих науковців, що обумовлювало неабияку дискусію. Найкращі виступи були відзначені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а також почесними грамотами.

Також варто відзначити відмінну організацію в проведенні конференції нашими студентами – представниками студентського наукового товариства Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» на чолі з Катериною Соломко, а також керівництво інституту та викладацький колектив у всебічній підтримці та сприянню.

Бажаємо молодим науковцям розвиватися і сповнюватися новими й новими ідеями на шляху наукових звершень та подальших успіхів в забезпеченні розвитку вітчизняної економіки!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.