Фінансовий квест з питань підвищення фінансової грамотності

В Черкаському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» є доброю традицією проведення зустрічей з питань підвищення фінансової грамотності з учнями Смілянського природничо-математичного ліцею.

Черговий захід реалізовано у формі фінансового квесту. Організований Черкаським інститутом квест відбувся 07 червня 2016 року на базі Літньої наукової школи Смілянського природничо-математичного ліцею. До активної участі в квесті долучилися студенти та викладачі інституту, ліцеїсти та їх вчителі.

В ході змагання командам пропонувалось виявити елементи фінансового шахрайства в реальних історіях, відгадати фінансові загадки та розв’язати кросворд з фінансової грамотності, що дало можливість опанувати базові знання з фінансової грамотності та весело провести час. Перемогла команда, яка найбільш точно відповіла на всі запитання та швидко дісталась до фінішу з найбільшою кількістю квест-монет.

По закінченню квесту заступник директора з навчально-виховної роботи Смілянського природничо-математичного ліцею Хуртенко Леся Олексіївна вручила подяку викладачам та студентам Черкаського навчально-наукового інституту за цікаві та змістовні заходи, проведені для учнів ліцею з питань фінансової грамотності.

Черкаський інститут приєднується до теплих слів, що прозвучали з вуст Лесі Олексіївни, і висловлює щиру вдячність студентам інституту Калюжному Владиславу, Базик Аліні, Руденко Ілоні, Шумейко Олені, Арагажану Олександру, Баласаняну Олексію, а також викладачам кафедри фінансів і кредиту Харченко А.М. та Шабановій О.В. за допомогу в розробці та організації проведення креативного фінансового квесту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.