Етикет – частина нашої культури

27 березня у читальній залі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулася зустріч з Любов’ю Рисятовою.

Любов Василівна досягнула успіху в сфері банківської діяльності, значний час обіймаючи посаду заступника директора Черкаської обласної дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль» – одного із найбільших банків України. Пані Любов також є творчою особистістю, успішно реалізувавши свій творчий потенціал в усіх проявах – це відома поетеса, в активі якої випущено десять збірок із віршами, займається живописом та танцями.

Основний меседж зустрічі: які пріоритети слід окреслити сучасній людині, що дбає не лише про зростання професійних компетенцій у обраній сфері діяльності, а й формує свій діловий та персональний імідж?! «Етикет ґрунтується на вимогах точності, обов’язковості, дисципліні. Без них немає надійності та довіри, особливо у сфері ділових відносин. Бажання бути значною, підкреслення власної гідності – це найсильніша потреба людини, тому етикет і спрямований на піднесення гідності іншої людини. Етикет – це не самоприниження, бо фальшива і примітивна шанобливість швидше обумовлять відразу, аніж повагу. Виявляйте щирий інтерес до тих, з ким спілкуєтесь. Демонструйте привітність і даруйте посмішку. Звертайтесь до співбесідника, частіше називаючи його ім’я. Будьте уважним слухачем, навчіться слухати співрозмовника. Уникайте конфліктних ситуацій. Дбайте про охайність свого зовнішнього вигляду» – акцентує Любов Рисятова на основних правилах ділового етикету, опираючись на свій практичний досвід.

Ми щиро дякуємо організаторам зустрічі та пані Любові за цікавий досвід та практичні поради, адже без дотримання норм етикету неможливі міжособистісні, культурні, ділові і навіть політичні відносини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.