Економічний експрес Національного банку України 2020

Черкаський інститут Університету банківської справи долучився до Інформаційних днів Національного банку України у Черкасах «Економічний експрес 2020». Заходи зібрали разом регіональну бізнес-спільноту, студентів, викладачів ВНЗ, журналістів та блогерів.

Присутні безпосередньо від заступника голови Національного банку Сергія Холода доповнили свої знання про зміни платіжного простору України та інноваційні рішення в платіжній архітектоніці України.

Начальник Управління захисту прав споживачів НБУ Ольги Лобайчук розповіла, як віднині відбуватиметься захист прав споживачів фінансових послуг.

Журналістська спільнота та блогери дізнались під час зустрічі в студії UA:Суспільне-Черкаси в рамках «Економіка. Складне простою мовою», де шукати економічні факти та як цікаво подавати їх.

Серед іншого, фахівці НБУ розповіли про ключові новації валютного регулювання, а також дізнались про майбутні зміни у фінансовому секторі. Паралельно відбувалася зустріч з представниками регіонального бізнесу. Варто зазначити, загалом освітні заходи у Черкасах 27-28 лютого відвідали близько 360 учасників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.