День Гідності та Свободи

В Черкаському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи»,  як і по всій Україні, відбулися заходи вшанування борців за незалежність нашої країни, свободу та гідність її громадян.

Сьогоднішній день, День Гідності та Свободи, – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави та себе. Це визначна дата вшанування величі духу народу України, його відданості та цілеспрямованості у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини.

З виступом перед студентами, доцент кафедри фінансів та банківської справи Ребрик Михайло Андрійович, зазначив: «Для мене сьогоднішній день, як і для більшості українців, – це день переосмислення всього, чим я жив, переоцінка багатьох цінностей! Цей день є символом пробудження національної свідомості під впливом  історичних подій, що відбувалися на Майдані. Це той час, коли я всім серцем і розумом поруч із борцями за незалежність нашої країни, і маю глибокі переконання, що хочу жити в суспільстві свободолюбивих людей, які  ніколи не змиряться з несправедливістю, беззаконням і приниженням людської гідності. Я впевнений, що кожен із нас прикладе максимум зусиль для відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України. А в мирний час, шановні студенти,  – це ваше наполегливе навчання, сумлінна праця та духовний розвиток!»

Згадаймо сьогодні патріотів, які поклали на вівтар свободи й української державності своє життя, і пам’ятаймо: в наших руках доля країни, і ми маємо зробити все можливе для її духовного й економічного відродження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.