Дебатний турнір

Cтуденти першого курсу групи БП-117 (Заєлєнчець Олексій, Заварикіна Наталія, Маліцький Денис і Білоус Ірина) мали гарну нагоду проявити свої здібності у Дебатному Турнірі, який проходив 30 вересня – 1 жовтня (на базі ЧНУ ім. Б. Хмельницького) у форматі британських парламентських дебатів.

Турнір проводився задля формування активної громадянської позиції студентів, усвідомлення своєї ролі в розбудові держави, розвитку лідерських якостей, ораторських здібностей і, звісно, популяризації дебатного руху.

Студенти нашого Інституту вперше взяли участь в турнірі і змагалися зі студентськими командами Черкаського Національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Східноєвропейського університету економіки і менеджменту та Черкаського державного бізнес-коледжу.

І хоча командам нашого навчального закладу не вдалось завоювати перші місця турніру, всі були в захваті від гри, здобули неймовірний досвід, навчились дебатерському мистецтву, отримали масу позитивних емоцій та завели велику кількість друзів.

З нетерпінням чекаємо на наступний турнір, аби взяти участь і неодмінно вибороти перші місця і стати кращими з кращих дебатерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.